Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino - 2.akosť - čierna AKCIA

Skvelý spoločník s nízkou hmotnosťou a jednoduchým moderným dizajnom, ktorý vás bude sprevádzať na vašich cestách. viac


Farba:  čierna

366,60 €

595,40 € s DPH

-38%

Ušetríte 228,80 €

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Vzniknuté vady sú: kozmetické vady, mierne použitá

Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino vás už na prvý pohľad zaujme svojím minimalistickým a napriek tomu moderným dizajnom. Užívajte si jednoduchú a pohodlnú jazdu vďaka tejto skvelej kolobežke, ktorá má dojazd až 25 km. Vďaka svojej nízkej hmotnosti 12,5 kg a jednoduchému systému zloženia sa behom okamihu zmení na kompaktného spoločníka.

Maximálna rýchlosť kolobežky je 20 km/h, a dá sa korigovať dvoma rýchlostnými módmi. Samozrejmosťou je aj bezpečná jazda, o ktorú sa postará kombinácia kotúčového a elektronického brzdového systému, kvalitné osvetlenie s dosahom až 6 metrov a protišmykové držadlá, vďaka ktorým sa stanú aj dlhšie trasy úplne pohodlnými.

O hladkú jazdu sa postarajú 8,5" kolesá, ktoré perfektne tlmia nárazy a naviac majú protišmykový vzor, takže si užijete bezpečnú bezstarostnú jazdu aj na mokrých cestách. Bezkomutátorový motor umiestnený v prednom kolese naviac nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu.

Kolobežka Fulmino s elektromotorom s výkonom 350 W disponuje možnosťou dvoch rýchlostných režimov: pomalý režim s maximálnou rýchlosťou až 15 km/h a rýchly režim, s ktorým sa dostanete až na 20 km/h, a ktorý zároveň spĺňa vyhlášku pre používanie na pozemných komunikáciách. Súčasťou jednoduchej výbavy je aj prehľadný displej, ktorý je skvele čitateľný aj na priamom slnku či v noci. Môžete tak bez starostí sledovať kedykoľvek aktuálny stav batérie či rýchlostný režim. Zaobchádzať s kolobežkou sa naučí každý takmer okamžite - všetky funkcie možno totiž ovládať jediným tlačidlom, vrátane rozsvietenia predného svetla. Červené zadné svetlo sa aktivuje automaticky pri brzdení.

Batériu Li-Ion ľahko dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za cca 5 hodín. Na jedno dobitie s kolobežkou prejdete až 25 km, takže pri kratších trasách ju nemusíte zakaždým dobíjať, naviac máte neustále prehľad o stave batérie vďaka LED kontrolkám na displeji. V prípade vybitia batérie možno na kolobežke dôjsť aj núdzovo bez použitia motora.


Táto kolobežka je jednoducho ideálnou dizajnovou voľbou pre premiestňovanie po meste v dennom mestskom ruchu. Vo voľnom čase s ňou potom môžete vyraziť na výlety a užívať si čerstvý vzduch. Jej všestrannosť z nej robí ideálnu voľbu a skvelý spôsob, ako tráviť voľný čas.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu hliník
výkon motora 350 W
typ motora bezkomutátorový
maximálna rýchlosť 20 km/h
rýchlostné režimy 15/20 km/h
batéria Li-Ion, 7,8 Ah, 280 Wh, 36 V
dojazd na jedno nabitie až 25 km
čas pre plné nabitie cca 5 hodín
brzdy zadná kotúčová, predná elektronická
pneumatiky predné aj zadné nafukovacie
veľkosť pneumatík 8,5" (21,6 cm)
maximálne nahustenie 3,4 bar / 50 psi
rozmery nášľapu 41 x 14,5 cm
výška nášľapu (horná) 16 cm
výška nášľapu (spodná) 10 cm
výška riadidiel 111 cm
šírka riadidiel 42 cm
osvetlenie predné a zadné svetlo, automatické brzdové
rozmery kolobežky 108 x 43 x 114 cm
rozmery zloženej kolobežky 108 x 43 x 49 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 100 kg
hmotnosť 12,5 kg
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, stojanček, displej s ukazovateľom stavu batérie a aktuálneho rýchlostného módu, blatníky, zvonček


Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

 

Recenzie

Hodnotenie: 4.3

86%

zákazníkov odporúča

3

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 17. 12. 2019

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

.....nemohu hodnotit neboť je předmětem dárku pod stromeček....


Parametre produktu

Maximálna nosnosť 100 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Batéria Li-Ion 7,8Ah / 36V
Dojazd 25 km
Maximálna rýchlosť 20 km/h
Hmotnosť 12.50 kg
Výkon motora 250 W
Veľkosť kolies 8,5"
Brzdy predná magnetická, zadná kotúčová
Riadenie páčka na riadidlách
Rozmery 1080 x 430 x 1140 mm
Typ kolies nafukovacie
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora v prednom kolese
Rekuperácia nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke