Fitness>Trenažéry>Verticon > Verticon inSPORTline Home (Kód produktu: 21964)

Verticon inSPORTline Home - AKCIA

Domáci lezecký trenažér a stepper 2v1, na ktorom prekročíte hranice svojich možností! Skvelý pre intenzívny workout, CORE tréning aj trénovanie výdrže a koordinácie.

Domáci lezecký trenažér a stepper 2v1, na ktorom prekročíte hranice svojich možností! Skvelý pre intenzívny workout, CORE tréning aj trénovanie výdrže a koordinácie. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
589 € s DPH
Cena bez DPH:
490,83 €
Pôvodná cena:
1 188,50 €
- Ušetríte 599,50 € (50%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (6)
 • Referencie (3)
 • Video (6)

Verticon inSPORTline Home

Verticon inSPORTline Home je unikátny trenažér, na ktorom budete spaľovať kalórie jedna radosť! Na cvičení nie je nič zložité, stačí nastúpiť a začať „šplhať“ - alebo len šliapať! Tento simulátor lezenia má totiž tak premyslenú konštrukciu, že sa vďaka postranným držadlám osvedčí aj ako klasický stepper. Pri zapojení rúk ale perfektne precvičíte všetko svalstvo a zapracujete na spevnení stredu tela (CORE). Rukoväte si navyše môžete nastaviť tak, aby ich poloha zodpovedala výške vašej postavy.

Intenzitu cvičenia si určujete sami, podľa toho, ako rýchlo sa pohybujete. Ak hľadáte ešte väčšiu výzvu, môžete si pomocou regulačného kolieska navýšiť záťaž až o 8 úrovní. Vďaka magnetickému brzdnému systému je chod trenažéra krásne tichý a plynulý a pri tréningu nedochádza k žiadnym nárazom. Konštrukcia je navyše naklonená do 75° uhla takže cvičíte v polohe, ktorá odľahčuje vaše kĺby. Pre každý "krok" máte rozmedzie približne 50 cm - to, ako veľmi chcete do pedálov šliapnuť potom záleží iba na vás.

Na jednoduchom displeji uvidíte základné údaje o tréningu. Tlačidlom môžete prepínať medzi jednotlivými hodnotami - uvidíte dobu trvania tréningu, rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, približný počet spálených kalórií alebo počet krokov. Ak budete chcieť stroj po tréningu presunúť na úplne iné miesto, sú tu na to praktické kolieska!

Dva stroje v jednom

Najväčšou výhodou tohto lezeckého trenažéra je, že na ňom lezenie vôbec simulovať nemusíte! Vďaka pohodlným postranným oporám môžete nechať ruky odpočinúť a sústrediť sa len na šliapanie. Pri zapojení rúk ale zažijete super intenzívny kardio tréning, ktorým posilníte všetky svalové skupiny. Vďaka tomu, že si môžete diktovať vlastné tempo, je stroj vhodný ako pre zahriatie pred tréningom, tak pre cvičenie typu HIIT.


Plynulá práca so záťažou

Vďaka magnetickému brzdnému systému je chod stroja tichý a plynulý. Aj pri tom najintenzívnejšom tréningu sa tak môžete spoliehať na hladký a ničím nerušený pohyb. Prechod medzi 8 úrovňami záťaže tiež prebieha bez problémov. Záťaž je pripojená na pevné lanko, ktoré pri pohybe nevytvára takmer žiadny hluk.


Vhodný pre každý typ postavy

Každý má iné telesné proporcie a u strojov ako Verticon Home je dôležité na tento fakt brať ohľad. Vďaka jednoduchému skrutkovaciemu mechanizmu si preto prispôsobíte výšku rukovätí podľa vlastnej výšky. Výhodou sú tiež priestranné pedále s ložiskami, ktoré kopírujú sklon vášho chodidla. Výsledkom je prirodzený pohyb, a to aj počas namáhavého tréningu.


Efektívny tréning, ktorý je šetrný na kĺby

Aj keď Verticon na prvý pohľad vyzerá jednoducho, neoplatí sa ho podceňovať! Vďaka prakticky neobmedzenej intenzite cvičenia je ako stvorený pre intervalové tréningy, na rozdiel od iných typov strojov ale nezaťažuje vaše kĺby. Okrem chudnutia vám tiež pomôže vylepšiť koordináciu a vytrvalosť a posilniť prakticky celé telo. Toto všetko dosiahnete úplne prirodzeným pohybom!

 

Kľúčové vlastnosti:

 • vertikálny lezecký trenažér pre efektívne spaľovanie kalórií a posilnenie kľúčových svalových skupín
 • vďaka postranným držadlám ho možno využiť aj ako stepper
 • simuluje pohyb šplhania
 • tichý a plynulý chod
 • 5 nastaviteľných výšok rukovätí
 • 8 stupňov záťaže
 • veľké pedále s nastaviteľnými prackami
 • transportné kolieska
 • systém pre vyrovnanie nerovností podlahy
 • computer zobrazuje: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, počet krokov, scan

 


Technický popis:

brzdný systém magnetický
ovládanie záťaže manuálne
počet stupňov záťaže 8
výška nástupu 18 cm
rozmery pedálov 11 x 11 cm
sklon 75°
manuálny program áno
počet programov 0
prijímač hrudného pásu nie
hrudný pás súčasťou balenia nie
transportné kolieska áno
systém vyrovnanie nerovností áno
celkové rozmery v235 cm x š80 cm x d109,4 cm
šírka zadnej základne 62 cm
vzdialenosť základní 103 cm
rozmery balenia d151 x š57 x v32 cm
maximálna nosnosť 136 kg
hmotnosť 32,5 kg
zdroj napájania 2x AAA batérie
kategória HC (podľa EN 957)
použitie domáce

Rozšírená záruka

K tomuto produktu Vám ponúkame predĺženú záruku.

Viac tu

Karlos Vémola odporúča:

"Ultimátny badboy, na ktorom si dáš poriadne do tela, je konečne tu", hovorí o Verticone Karlos Terminátor Vémola, zápasník MMA.

S týmto produktom posilňujete nasledovné partie:

Verticon inSPORTline Home - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie
pdf Návod na používanie rev. 9.3.2021

Verticon inSPORTline Home - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
136 kg
Brzdný systém
Magnetický
Nastavenie záťaže
áno
Výška
235 cm
Dĺžka
109.40 cm
Šírka
80 cm
Hmotnosť
32.50 kg
Transportné kolieska
áno
Systém vyrovnania nerovností podlahy
áno

Verticon inSPORTline Home - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 3 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Ak si chcete odrovnať a spevniť telo rýchlym a intenzívnym tréningom je to produkt pre vás. Kvalitný a perfektne vymyslený trenažér pre poriadne spevnenie skoro celého tela.

Veľmi kvalitný produkt

Neskutočne intenzívne cvičenie skoro celého tela

Esteticky krásny produkt

Kvalitné spracovanie aj materiály

Dobrá manipulácia so strojom

Pevná podstava stroja

Domáca beštia

Zatiaľ som nezaznamenal žiadnu

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Možná by nebylo špatně, aby se dali konkrétně vybrat obrazovky s informacemi o cvičení, které budou pravidelně přeblikávat na displeji. Je to tam tak, že buď si vyberete jednu a nebo přeblikávají všechny dokola. Když vás zajímají třeba jen dvě, tak musíte pořád číhat, kdy se objeví.

Rychlé extrémní cvičení

Žádná

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Verticon Home je vynikající trenažér, na kterém se cvičí velice příjemně. Montáž je snadná a návod je přehledný. Přístroj je dobře vyhotoven a pohyb je skutečně tichý. Při cvičení dostane zabrat celé tělo a člověk si také odpočine psychicky. Jsem opravdu spokojený a doporučuji tento trenažér i ostatním nadšeným domácím uživatelům.

Verticon inSPORTline Home - videoOverené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov