Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Kolobežka Crussis ONE Cobra 4.1 biela 26"/20"

Ultra ľahká hliníková kolobežka s unikátnym rámom a veľkými nafukovacími kolesami! Vďaka nastaviteľnej výške stúpadla je skvelá do ulíc i do terénu! viac


E-shop: na sklade -

Predajne:
  • Bratislava
  • Košice
  • Trenčín

Objednajte do 12:00 zajtra u Vás

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  5 dní
Košice Doručíme do  5 dní
Trenčín Doručíme do  5 dní
479 €

s DPH

Získate vernostnú zľavu 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Crussis ONE Cobra 4.1 je tá najľahšia kolobežka s pomerom kolies 26"/ 20", ktorú na trhu nájdete! Jej nízka hmotnosť je zásluhou najmä pevného hliníkového rámu so špeciálnou konštrukciou. Špeciálnou preto, že zadná vidlica so stúpadlom tvoria jeden celok a zabraňuje sa tak únavovým zlomom v miestach, kde je vidlica obvykle privarená. Rám je zároveň tuhý a zaisťuje tak optimálny prenos energie do priameho smeru jazdy.

Ďalšou zaujímavou vychytávkou je možnosť upnúť zadné koleso do 2 rôznych polôh a regulovať tak svetlú výšku kolobežky. Pri jazde na rovnom povrchu lepšie využijete nižšiu svetlú výšku 45 mm, do terénu je potom lepšie prenastaviť na 65 mm. Kolesá s priemerom 26" a 20" sú potom vybavené rýchlymi plášťami Schwalbe Marathon Racer s extra nízkym valivým odporom.

Pre čo najpohodlnejšiu jazdu je potom kolobežka vybavená spoľahlivými čeľusťovými brzdami TEKTRO, zvončekom na ľavej páke a pohodlnými silikónovými gripmi. Dokúpiť si môžete aj praktický stojan s patentovaným mechanizmom! Stačí teda naskočiť a vyraziť za dobrodružstvom!


Revolučný hliníkový rám

Unikátny hliníkový rám kolobežiek Crussis Cobra bol vyvinutý tak, aby so zadnou vidlicou tvoril jeden celok. Nejedná sa však o dizajnový prvok, ale o konštrukčné riešenie eliminujúce únavové lomy v miestach, kde je vidlica k stúpadlu obvykle privarená. Kónický tvar hlavovej rúrky spolu s trojuholníkovým profilom krku zvyšuje pevnosť rámu.

Zdvihnutá špička stúpadla potom zaisťuje bezproblémový prejazd terénom a predchádza „zapichnutiu“ stúpadla do prekážky a následnému pádu.


Nastavenie svetlej výšky nášľapu

Vďaka použitiu dvoch pätiek na zadnej vidlici môžete voliť medzi vyššou a nižšou polohou stúpadla a nastaviť si tak optimálnu svetlosť kolobežky podľa terénu, ktorým sa chystáte ísť. Pre jazdu na hladkom povrchu je ideálne zvoliť nižšiu svetlú výšku nášľapu (45 mm), pre jazdu v teréne potom vyšší nášľap (65 mm). Znížením svetlej výšky je jazda na kolobežke fyzicky menej náročná, pretože stojná noha je pri odraze menej pokrčená a vy tak pri jazde menej „drepujete.“


Rýchle plášte

Plášte Schwalbe Marathon Racer sú skvelé trekové plášte vyrobené zo športovej zmesi prírodného kaučuku SpeedGrip, vďaka ktorému môžete dofúknuť pneumatiku až na 6 barov. Vďaka použitému materiálu a vysokému tlaku je zaistený extrémne nízky valivý odpor a výborný záber. Plášte sú vhodné na cestu aj do ľahkého terénu, ako sú poľné alebo lesné cesty. Naviac je chránený proti defektu dvojitou vrstvou nylonovej tkaniny RaceGuard. Reflexný pruh potom prispieva k zvýšeniu bezpečnosti kolobežkárov za nižšej viditeľnosti.


Technický popis:

rám Alu 6061
predstavec CRUSSIS Al, 31,8 / 100 mm
vidlica CRUSSIS pevná
hlavové zloženie Ahead 1 1/8"
riadidlá CRUSSIS Al MTB
šírka riadidiel 620 mm
ráfiky CRUSSIS 26"/ 20", dvojstenné, vložkované
plášte Schwalbe Marathon Racer Perf, RaceGuard 26x1,5 (40-559) / RaceGuard 20x1,5mm (40-406)
gripy CRUSSIS, 100% silikón
brzdy TEKTRO V-brake s integrovaným zvončekom
náboje CRUSSIS s priemyselnými ložiskami 100 mm, 24D / 65 mm, 24D
minimálna odporúčaná výška jazdca 140 cm
maximálna odporúčaná výška jazdca 190 cm
hmotnosť 7,635 kg
nosnosť 120 kg
dĺžka 1707 mm
dĺžka nášľapu 423 mm
svetlosť nášľapu 45/65 mm
výška 890 - 930 mm
rázvor kolies 1146 mm
typ ventilčeka AV

Video


Parametre produktu

Typ koliesok Nafukovacie
Rám Hliníkový
Brzdy Čeľusťová
Maximálna nosnosť 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 140 cm
Veľkosť predného kolesa 26 "
Hmotnosť 7.60 kg
Veľkosť zadného kolesa 20 "
Nastaviteľná výška riadítok nie
Výška riadidiel 93 cm

Alternatívy

Stráženie ceny produktu