Fitness>Trenažéry>Verticon > Verticon inSPORTline Pro 1000 (Kód produktu: 22960)

Verticon inSPORTline Pro 1000

Profesionálny trenažér s vlastným generátorom energie! Pridajte k tomu elektronické ovládanie záťaže, prijímač hruďáku a nastavenie intervalových programov a máte perfektnú mašinu na poriadny workout!

Profesionálny trenažér s vlastným generátorom energie! Pridajte k tomu elektronické ovládanie záťaže, prijímač hruďáku a nastavenie intervalových programov a máte perfektnú mašinu na poriadny workout! viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
3 399 € s DPH
Cena bez DPH:
2 832,50 €
Pôvodná cena:
4 929 €
- ušetríte 1 530 € (31%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (6)
 • Video (1)

Verticon inSPORTline Pro 1000

S lezeckým trenažérom Verticon inSPORTline Pro 1000 máte zaručené, že naozaj dosiahnete na hranice svojich síl! Tento moderný stroj s vlastným generátorom energie sa totiž len tak nejakej záťaže nezľakne. Jeho robustná základňa s prehľadom unesie až 160 kg a zvládne tak aj dlhodobú záťaž. Pridajte k tomu elektronické ovládanie so 16 úrovňami záťaže a máte parádny trenažér pre intenzívny workout celého tela. Nemusíte sa ale báť, že budete počas cvičenia príliš hluční - vďaka remeňovému brzdnému systému sa pohyb na trenažéri zaobíde bez zbytočného hluku a stroj tak skvele zapadne do domácej i profi posilňovne!

Unikátnym prvkom tohto stroja sú zábavné pretekárske programy, s ktorými súťažíte proti virtuálnym protivníkom! Potom sú tu aj 4 cieľové programy a samozrejme nesmú chýbať ani nastaviteľné intervalové tréningy. Môžete sa tešiť aj na prijímač hrudného pásu, vďaka ktorému môžete skúsiť práve program s nastavenou cieľovou frekvenciou.


Nastav si vlastné pravidlá

Veľkou výhodou tohto trenažéra sú nastaviteľné rukoväte, s ktorými si konštrukciu prispôsobíte tak, aby dokonale vyhovovala výške vašej postavy. Na výber máte hneď zo 4 výšok držadiel. Dodatočne ale ešte ponúkame ďalšie tri typy držadiel a rukovätí pre väčšiu variabilitu tréningu a zameranie na iné skupiny svalov. Určite ich vyskúšajte!


Využi všetku energiu

U Verticonu Pro 1000 vďaka unikátnemu spracovaniu nemusíte riešiť polohu zásuvky ani prekážajúcu kabeláž. Prečo? Pretože nič z toho nepotrebuje. Energiu si stroj vytvára sám, zatiaľ čo na ňom trénujete. Vystačíte si tak so štyrmi AA batériami v displeji! Pre každý prípad je ale adaptér tiež súčasťou balenia.

 

Trénuj s maximálnym nasadením

Ako u každého verticonu, intenzitu cvičenia si určujete sami podľa toho, ako rýchlo sa pohybujete. Prehľadný displej potom neponúka iba zmenu záťaže, ale aj zaujímavú programovú výbavu s intervalovým tréningom na prvom mieste. Naviac tu nájdete tiež 4 cieľové programy alebo možnosť virtuálnej súťaže s počítačom. A vďaka prijímaču hrudného pásu budete mať tepovku neustále pod kontrolou!

 

Voliteľné príslušenstvo pre VERTICON PRO 1000:

Stabilné držadlá, ktoré vedú po obvode stroja. Môžete sa o ne oprieť a zamerať sa výlučne na tréning nôh. Z trenažéru tak vzniká improvizovaný stepper so všetkým čo potrebujete!

V základnej výbave sa na stroji pohybujete tak, že ruka a noha na jednej strane sa vždy pohybujú rovnakým smerom. Inštalácia týchto rukovätí zmení pohyb stroja tak, že končatiny na jednej strane sa budú pohybovať smerom k sebe a na opačnej strane zasa od seba.

S dlhšími rukoväťami skrátka dosiahnete ešte vyššie! Predlžujú maximálnu výšku držadla na celkových 238 cm (z pôvodných 225 cm) a sú tak ideálnym doplnkom pre používateľov vyššej postavy.

Kľúčové vlastnosti:

 • vertikálny lezecký trenažér pre profesionálne využitie
 • vďaka vlastnému generátoru energie nie je potrebné ho zapájať do siete
 • pre efektívne spaľovanie kalórií a posilnenie kľúčových svalových skupín
 • simuluje pohyb šplhania
 • tichý a plynulý chod
 • stabilná základňa
 • 4 nastaviteľné výšky rukovätí
 • 16 stupňov záťaže
 • zaujímavá programová výbava
 • kompatibilný s hrudnými pásmi (Bluetooth, ANT +, 5kHz)
 • nastavenie vlastných intervalových programov
 • integrovaný držiak na telefón s nastaviteľným uhlom
 • podsvietený displej
 • transportné kolieska
 • systém pre vyrovnanie nerovností podlahy
 • computer zobrazuje: celkový čas, čas trvania cvičenia, rýchlosť, dĺžku kroku, vzdialenosť, tepovú frekvenciu, kalórie, interval, stupeň záťaže

Technický popis:

brzdný systém remeňový
ovládanie záťaže elektronické
počet stupňov záťaže 16
sklon 75°
manuálny program áno
počet programov 15+
prijímač hrudného pásu áno (Bluetooth / ANT + / 5 kHz)
hrudný pás súčasťou balenia nie
transportné kolieska áno
systém vyrovnania nerovností áno
celkové rozmery v225,5 cm x š100 cm x d108,7 cm
rozmery balenia 232 x 76 x 33 cm
maximálna nosnosť 160 kg
hmotnosť 91 kg
zdroj napájania 4x AA batérie (displej) / adaptér (podľa potreby)
kategória SC (podľa EN 957)
použitie profesionálne, klubové, domáce

Rozšírená záruka

K tomuto produktu Vám ponúkame predĺženú záruku.

Viac tu

Karlos Vémola odporúča:

"Ultimátny badboy, na ktorom si dáš poriadne do tela, je konečne tu", hovorí o Verticone Karlos Terminátor Vémola, zápasník MMA.

S týmto produktom posilňujete nasledovné partie:

Verticon inSPORTline Pro 1000 - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Verticon inSPORTline Pro 1000 - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
160 kg
Brzdný systém
Remeňový
Nastavenie záťaže
áno
Výška
225.50 cm
Dĺžka
108.70 cm
Šírka
100 cm
Hmotnosť
91.50 kg
Transportné kolieska
áno
Systém vyrovnania nerovností podlahy
áno

Verticon inSPORTline Pro 1000 - video


Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov