Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Elektrická kolobežka W-TEC Tendeal 700W 10" - čierna AKCIA

Plne odpružená elektrokolobežka s fantastickým výkonom a extra širokým nášľapom! Dôjde až 45 km ďaleko a unesie maximum 120 kg. viac

  • Doprava zadarmo

Farba:  biela

E-shop: skladom na predajni

Predajne:
  • Bratislava
  • Košice
  • Trenčín
Na predajniach
Bratislava nedostupné
Košice nedostupné
Trenčín nedostupné
849,90 €

957,90 € s DPH

-11%

Ušetríte 108 €

Vaša vernostná zľava 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

W-TEC Tendeal 10" je supervýkonná e-kolobežka, s ktorou už nikdy nikam neprídete neskoro! S bezkomutátorovým motorom s výkonom 700W a maximálnou rýchlosťou 40 km/h si to totiž bez problémov rozdáte s vetrom o preteky. Okrem výkonu je ale najväčším lákadlom odpruženie na oboch kolesách. Už vás nerozhodia nepríjemné nástrahy terénu a jazda tak bude nádherne plynulá! Za jazdy vás tiež podrží extra široký nášľap s protišmykovými úchopmi. Pridajte k tomu vysokú nosnosť 120 kg a máte ekologický dopravný prostriedok pre každého.

Elektrokolobežka sa vám samozrejme ľahko prispôsobí - či už nastaviteľnou výškou riadidiel (83 - 120 cm) alebo rýchlosťou jazdy. Na displeji si môžete nastaviť rovno 3 rýchlostné režimy podľa toho, ako veľmi sa ponáhľate. Jazdu potom budete mať pod kontrolou vďaka spoľahlivým kotúčovým brzdám. W-TEC Tendeal sa ale nerobí len za jazdy - akonáhle ju niekde postavíte a uzamknete pomocou diaľkového ovládania, žiadny zlodej nemá šancu. Pri najmenšom pohybe spustí alarm na celé okolie!


Dokonale odpružená

Odpruženie na prednom aj zadnom kolese je zárukou nebývalého pohodlia na ceste aj v miernom teréne! V kombinácii s nafukovacími 10" kolesami sa tak nemusíte báť nečakaných hrboľov a ďalších prekážok - kolobežka nárazy pohltí a postará sa tak o krásne plynulú jazdu.


Zbalená behom chvíľky

Na situácie, kedy sa na jazdenie necítite, ale chcete si vziať e-kolobežku so sebou, je tento model poctivo pripravený. Vďaka skladaciemu mechanizmu predstavec jednoducho odistíte a sklopíte až k nášľapu. Potom sklopíte ešte samotné riadidlá a máte postarané - kolobežka je razom kompaktnejšia a lepšie sa prenáša z miesta na miesto. Tiež sa ľahko zmestí do kufra auta.


Povezie vás rýchlo a ďaleko

S bezkonkurenčným výkonom 700W a maximálnym dojazdom až 45 km ste pripravení na poriadnu jazdu. Reálny dojazd samozrejme záleží aj na externých podmienkach, ako je povrch alebo profil trate, aj tak ale môžete vyjsť na slušný výlet. Skvelým ukazovateľom je tiež vysoký uhol stúpania 15°. S nastaviteľnou maximálnou rýchlosťou do 40 km/h potom máte o zábavu postarané!


Výborne vybavená na cesty

Model W-TEC Tendeal je perfektne vybavený na pohyb v mestskom prostredí. Vyššie spomínané prednosti dopĺňa praktický stojan, blatníky a v neposlednom rade osvetlenie a smerovky, bez ktorých sa vonku nezaobídete. Určite sa hodí aj vstavaný klaksón. A v neposlednom rade je tu USB port na nabíjanie telefónu!


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu zliatina hliníka
výkon motora 700 W
typ motora bezkomutátorový jednosmerný
maximálna rýchlosť 35-40 km/h
maximálne stúpanie 15°
batéria Li-Ion 15 Ah, 48 V
dojazd na jedno nabitie až 45 km
čas pre plné nabitie 6 - 7 hod
brzdy kotúčové
pneumatiky nafukovacie
veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
rozmery nášľapu 56 x 24 cm
výška nášľapu (horná) 18,5 cm
výška nášľapu (spodná) 10 cm
výška riadidiel 83 - 120 cm
šírka riadidiel 56 cm
osvetlenie predné a zadné, automatické brzdové, zadné smerové svetlá (smerovky)
rozmery kolobežky d112 x š56 x v120 cm
rozmery zloženej kolobežky d119 xx š25 x v37 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 120 kg
hmotnosť 20 kg
možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom/bez odrazu, plynulosť rozjazdu, zobrazenie rýchlosti a vzdialenosti
ďalšie vybavenie 2x diaľkové ovládanie na uzamknutie kolobežky, podsvietený multifunkčný displej (napájaný centrálnou batériou), elektronický klaksón, stojan, predný a zadný tlmič, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu (v zadnej časti displeja, vľavo), montážna súprava

Funkcia diaľkového ovládania:

Zamknutie s alarmom - pri pohybe kolobežka spustí alarm
Zamknutie bez alarmu - uzamkne displej + stlačením tiež vypnete už spustený alarm
Klaksón - spustí sa krátky varovný signál
Štart - stlačte 2x, kolobežka sa odomkne a zapne sa displej

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Nejazdite za daždivého počasia alebo po mokrej vozovke. Hrozí poškodenie elektroniky a batérie.

 

Recenzie

Hodnotenie: 4.7

94%

zákazníkov odporúča

5

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 23. 5. 2022

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Jezdím měsíc, zatím jsem si nerozbil hubu. Koloběžka splnila účel, je robustní, slušný dojezd (35-40 km) i rychlost (40 km/h) s mou 105+ kg zátěží; do prudšího kopce pak při nižší 10 km/h rychlosti (ale jede). Na cesty do práce a zpět do 15km je určitě rychlejší než MHD/auto. Výhodou je ovladač na zablokování koloběžky. Nutno nechat seřídit po zakoupení odborným servisem nebo u prodejce, pokud to umí.

3 rychlostní stupně

pohyb po městě rychlejší než MHD či autem

funkce zablokování koloběžky

výdrž baterie

rychlost

dražší servis


Parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Kapacita batérie 15000 mAh
Dojazd 45 km
Maximálna rýchlosť 40 km/h
Maximálne stúpanie 15 °
Hmotnosť 20 kg
Výkon motora 700 W
Veľkosť kolies 10"
Brzdy kotúčové, elektrické
Riadenie páčka na riadidlách
Rozmery 1120 x 560 x 1200 mm
Typ kolies nafukovacie
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora v zadnom kolese
Rekuperácia nie
Sedlo nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu