Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Verticon inSPORTline Profi - 2. akosť AKCIA

Profesionálny lezecký trenažér s vysokou nosnosťou, nastaviteľnou záťažou a programom pre intervalové tréningy! Má tichý chod a navyše ho využijete aj ako stepper! viac

 • Doprava zadarmo

E-shop: na sklade -

Predajne:
 • Bratislava
 • Košice
 • Trenčín

Doručíme do 3 dní

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  5 dní
Košice Doručíme do  5 dní
Trenčín Doručíme do  5 dní
3 460,30 €

4 491,20 € s DPH

-23%

Ušetríte 1 030,90 €

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Ak je tovar označený ako "Servis u zákazníka", vybavenie reklamácie sa bude konať priamo u zákazníka v rámci záručnej lehoty, náklady znáša predávajúci. V prípade, že zariadenie nie je možné opraviť na mieste bude nami odvezený do servisného strediska k vybaveniu reklamácie. Po vybavení reklamácie bude opravené zariadenie doručené k zákazníkovi pokiaľ nie je reklamácia vybavená inak o čom bude zákazník informovaný telefonicky alebo e-mailom. Služba "Servis u zákazníka" sa vzťahuje iba na tovar umiestnený na území SR.

 • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Vzniknuté vady sú: použitý, zložený, odreniny

Verticon inSPORTline Profi je super stroj do každého fitka či posilňovne! Tento unikátny lezecký trenažér totiž predstavuje skvelý spôsob, ako efektívne zapracovať na fyzičke, koordinácii aj posilnení svalov! Simuluje šplhanie do výšky, čo je pohyb, ktorým zapojíte takmer všetky svalové skupiny. Vďaka postranným úchopom je tiež možné využiť trenažér len ako stepper a striedať tak posilňovanie celého tela s intenzívnym tréningom nôh!

Intenzitu cvičenia si určujete sami, podľa toho, ako rýchlo sa pohybujete. Ak hľadáte ešte väčšiu výzvu, môžete si odpor navýšiť pomocou regulačného kolieska. A aby toho nebolo málo, na kompaktnom ovládacom paneli si môžete nastaviť aj niekoľko programov, vrátane vlastného intervalového programu. Vďaka magnetickému brzdnému systému je chod trenažéra krásne tichý a plynulý a pri tréningu nedochádza k žiadnym nárazom. Konštrukcia je navyše naklonená do 75 ° uhla takže cvičíte v polohe, ktorá odľahčuje vašim kĺbom.

Pretože každý používateľ môže mať inú výšku a proporcie, je možné nastaviť polohu úchopov hneď do 4 rôznych výšok. A ak budete chcieť stroj po tréningu presunúť na úplne iné miesto, máte tu na to praktické kolieska!

Intervalový tréning

Najväčšou výhodou tohto lezeckého trenažéra je, že na ňom lezenie vôbec simulovať nemusíte! Vďaka pohodlným postranným oporám môžete nechať ruky odpočinúť a sústrediť sa len na šliapanie. Pri zapojení rúk ale zažijete super intenzívny kardio tréning, ktorým posilníte všetky svalové skupiny. Na displeji si navyše môžete nastaviť intervalový tréning - zadajte dĺžku intervalu a vzdialenosť a máte postarané o poriadny workout!


Plynulá práca so záťažou

Vďaka magnetickému brzdnému systému je chod stroja tichý a plynulý. Aj pri tom najintenzívnejším tréningu tak môžete spoliehať na hladký a ničím nerušený pohyb. Záťaž môžete plynulo nastaviť pomocou veľmi citlivého regulačného kolieska. Záťaž je pripojená na pevné lanko, ktoré pri pohybe nevytvára takmer žiadny hluk.


Vhodný pre každý typ postavy

Každý má iné telesné proporcie a u strojov ako Verticon Profi je dôležité na tento fakt brať ohľad. Vďaka jednoduchému skrutkovaciemu mechanizmu si preto prispôsobíte výšku úchopov podľa výšky vlastnej, a to v rozmedzí 4 úrovní po 10 cm. Výhodou sú tiež priestranné pedále s ložiskami, ktoré kopírujú sklon vášho chodidla. Výsledkom je prirodzený pohyb aj počas namáhavého tréningu.


Efektívny tréning, ktorý je šetrný na kĺby

Aj keď Verticon na prvý pohľad vyzerá jednoducho, neoplatí sa ho podceňovať! Vďaka prakticky neobmedzenej intenzite cvičenia je ako stvorený pre intervalové tréningy, na rozdiel od iných typov strojov ale nezaťažuje vaše kĺby. Okrem chudnutia vám tiež pomôže vylepšiť koordináciu a vytrvalosť a posilniť prakticky celé telo. Toho všetkého dosiahnete úplne prirodzeným pohybom!

 

Kľúčové vlastnosti:

 • vertikálny lezecký trenažér pre profesionálne využitie
 • pre efektívne spaľovanie kalórií a posilnenie kľúčových svalových skupín
 • vďaka postranným držadlám ho možno využiť aj ako stepper
 • simuluje pohyb šplhania
 • tichý a plynulý chod
 • 4 nastaviteľné výšky úchytov
 • plynulá regulácia záťaže
 • možnosť sklopenia postranných držadiel
 • veľké pedále
 • transportné kolieska
 • systém pre vyrovnanie nerovnosti podlahy
 • computer zobrazuje: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, interval, kadenciu, tepovú frekvenciu

Technický popis:

brzdný systém magnetický
ovládanie záťaže manuálne
počet stupňov záťaže plynulá regulácia záťaže
sklon 75 °
manuálny program áno
počet programov 3
prijímač hrudného pásu áno
hrudný pás súčasťou balenia nie
transportné kolieska áno
systém vyrovnania nerovností áno
celkové rozmery v 237 cm x š 92 cm x d 126 cm
rozmery balenia 243 x 60 x 94 cm
maximálna nosnosť 170 kg
hmotnosť 170 kg
zdroj napájania 2x AA batéria
kategória SC (podľa EN 957)
využitie profesionálne, klubové, domáce

 

Parametre produktu

Maximálna nosnosť 170 kg
Brzdný systém Magnetický
Nastavenie záťaže áno
Výška 237 cm
Dĺžka 126.50 cm
Šírka 92 cm
Hmotnosť 170 kg
Transportné kolieska áno
Systém vyrovnania nerovností podlahy áno

Alternatívy

Stráženie ceny produktu