Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Cyklo prilba Bollé Eco React AKCIA

Ľahká mestská helma z recyklovaných materiálov, ktorá zaistí ochranu vašej hlavy aj životného prostredia! viac


Farba:  Black Matte

Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

129,90 €

164,70 € s DPH

-21%

Ušetríte 34,80 €

Vaša vernostná zľava 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

 • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Bollé Eco React je ľahká a pohodlná helma vyrobená z primárne ekologických materiálov, s ktorou budete chrániť seba aj životné prostredie! Pri jej výrobe bola väčšina komponentov pôvodne plastového a ropného pôvodu nahradená organickými materiálmi na zmiernenie dopadu na životné prostredie. EPS vrstva bola obohatená o korok, škrupina obsahuje recyklované plasty a textilné časti tvoria bavlnené a bambusové vlákna.

Celková bezpečnosť a kvalita prevedenia samozrejme zostávajú na špičkovej úrovni. Obvod je možné nastaviť pomocou systému nastavenia veľkosti Click-To-Fit, s ktorým si helmu ľahko prispôsobíte tvaru hlavy. Gumové regulačné koliesko zaistí rýchlu a jednoduchú manipuláciu, a to pokojne aj v rukaviciach. A aby toho nebolo málo, helma je vybavená praktickým korkovým šiltom. Ak ste teda fanúšikom aktívneho a zároveň udržateľného spôsobu života, je tento kúsok pre vás ako stvorený!


Technický popis:

 • ultraľahká a pohodlná helma na mestské jazdenie
 • z vysokej časti tvorená recyklovanými materiálmi
 • ľahká EPS vrstva s prímesou korku
 • dobrá ventilácia
 • korkový šilt
 • Click-To-Fit - regulačný systém pre rýchle a jednoduché nastavenie veľkosti
 • počet ventilačných otvorov: 13
 • hmotnosť: 610 g

 

Parametre produktu

Technológia výroby škrupina
Regulácia veľkosti áno
Hmotnosť (g) 610 g
Ventilácia áno
Odnímateľné čalúnenie áno

Alternatívy

Stráženie ceny produktu