Držiak na telefón inSPORTline Igalo
8,50 €
na sklade
Produkty v porovnávači
Špeciálne dizajnovaný rám, robustná konštrukcia, účinná zadná kotúčová brzda, predná odpružená vidlica a spoľahlivé osadenie pre náročnú jazdu. viac
Veľkosť rámu:
Farba: Dusty Orange
Zvoľte variant produktu
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Dirtový bicykel KELLYS WHIP 70 DJ 26" je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí túžia po dynamickej jazde plnej adrenalínu a výziev. Špeciálne navrhnutá geometria rámu KELLYS Dirt zaisťuje precízne správanie v náročnom teréne, či už ide o BMX trate, dirtparky alebo technické pasáže v skateparkoch.
Pevný rám poskytuje vynikajúcu stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach a nekompromisnom štýle jazdy. Spoľahlivá zadná kotúčová brzda, odolné komponenty prispôsobené intenzívnemu používaniu, široké riadidlá a krátky predstavec prispievajú k perfektnej ovládateľnosti a rýchlym reakciám v každej situácii.
Tento model si ľahko poradí s úzkymi, technicky náročnými úsekmi aj veľkými skokmi. Vďaka svojej konštrukcii zvládne bicykel KELLYS WHIP 70 DJ 26" extrémne zaťaženie a nezľakne sa ani tých najdrsnejších podmienok.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Kellys si vyhradzuje právo meniť informácie ako sú špecifikácia produktov, výbavy, modelov, farieb a materiálov.
Technický opis:
| Rám | KELLYS Dirt DJ 26", 1.5" kónická (tapered) hlavová rúrka, single-speed, s napínačom reťaze |
| Veľkosť rámu | M (S/T 320mm, L 581mm) / L (S/T 320mm, L 606mm) |
| Vidlica | X-FUSION Slant RC (26"), 100 mm, vzduchová / RC tlmič / LockX 15 mm pevná os |
| Hlavové zloženie | FSA 1.5 integrované |
| Stredové zloženie | SAMOX zapuzdrené |
| Kľuky | PROWHEEL DMJ (32T) - dĺžka 170 mm |
| Počet prevodov | 1 |
| Reťaz | KMC Z1 (86 článkov) |
| Zadná brzda | SHIMANO MT500 hydraulická kotúčová 160mm |
| Brzdové páky | SHIMANO BL-MT501 |
| Náboje | predný KT Disc (15x100mm) / zadný KT Disc single-speed (32 dier) |
| Ráfiky | KLS Asesino 30 Disc 559x30 (32 dier) |
| Plášte | SCHWALBE Billy Bonkers 57-559 (26"x2.25) K-Guard, bronzová bočnica |
| Predstavec | KLS Alm/En 30 - priemer 28.6 mm / upínací priemer 31.8 mm / dĺžka 35 mm |
| Riadidlá | RACE FACE Chester RiseBar - priemer 35 mm / zdvih 35 mm / šírka 780 mm |
| Sedlovka | Pivotal integrované sedlo-sedlovka - priemer 30.9 mm / dĺžka 200 mm |
| Sedlo | Velo Pivotal |
| Pedále | SCADA termoplastická platforma (CrMo os, kovové piny, zapuzdrené ložiská) |
| Výplet kolesa | nehrdzavejúca oceľ čierna |
| Rukoväti | VELO Lockon |
| Pastorky | single speed 15T pastorok |
| Pevná os | X-FUSION Lock-X 15x100mm predná |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Materiál rámu | Hliníkový |
|---|---|
| Veľkosť kolies | 26" |
| Brzdy | Kotúčové, Hydraulické |
| Počet prevodov | 1 |
| Modelový rok | 2026 |
| Hmotnosť | 11.60 kg |