Detská cyklo prilba Kellys Acey 022 AKCIA
29,90 €
34,90 €
Produkty v porovnávači
Pomocné kolieska, odľahčený hliníkový rám, bezpečnostné prvky, kvalitné komponenty, páčivý dizajn, vhodné pre deti od 4 rokov. viac
Veľkosť rámu: 9,5" (100-110 cm)
Farba: Pink
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | nedostupné | |
| Košice | nedostupné | |
| Trenčín | nedostupné | |
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Detský bicykel KELLYS Emma Neo 16" je ideálnou voľbou pre malé cyklistky, ktoré sa učia jazdiť. Ľahký hliníkový rám s veľkosťou 9,5" v kombinácii s pevnou vidlicou zaisťuje stabilitu a jednoduché ovládanie. Jednoduchý pohon s jedným prevodom je prehľadný a nenáročný na obsluhu.
O bezpečné brzdenie sa stará predná V-brzda a zadná nášľapná brzda (protišľapná). Bicykel je osadený 16" kolesami s kvalitnými plášťami, nechýba ani bezpečnostná výbava ako je kryt reťaze, odrazky, blatníky, zvonček a pomocné kolieska.
Hmotnosť iba 8,5 kg uľahčuje manipuláciu aj samotnú jazdu. Vďaka tomu je detský bicykel KELLYS Emma Neo 16" obľúbeným modelom.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Kellys si vyhradzuje právo meniť informácie ako sú špecifikácia produktov, výbavy, modelov, farieb a materiálov.
Technický popis:
| odporúčaný vek dieťaťa | od cca 4 rokov |
| rám | KELLYS Aluminum alloy monotube 16" |
| veľkosť rámu | 245 mm |
| vidlica | hi-ten unicrown |
| kľuky | steel chainwheel (32) |
| počet prevodov | 1 |
| kazetové pastorky | single 16T sprocket |
| brzdy | V-brake / coaster brake (nášľapná) |
| brzdové páky | plastic |
| náboje | steel / coaster brake hub |
| ráfiky | Remerx RMX 20 305x20 (20 holes) |
| plášte | Rubena Walrus 47-305 (16"x1.75) |
| predstavec | steel |
| riadidlá | steel RiseBar |
| sedlovka | steel |
| sedlo | Kellys Junior |
| pedále | plastic |
| doplnky | zvonček, balančné kolieska, kryt reťaze |
| výplet kolesa | steel |
| rukoväte | plast |
| blatníky | plast |
| hmotnosť | 8,5 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Brzdy | Čeľusťová + torpédo |
|---|---|
| Počet prevodov | 1 |
| Odpruženie | nemá |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Určenie | detské |
| Veľkosť kolies | 16" |
| Prídavné stabilizačné kolieska | áno |
| Predná brzda | V-Brake |
| Stojan | nie |
| Protišľapná brzda | áno |
| Odpružená vidlica | nie |
| Modelový rok | 2026 |