Akumulátorová pumpa inSPORTline Gaberila s powerbankou a LED svetlom AKCIA
33,90 €
39,90 €
Produkty v porovnávači
Štýlový juniorský bicykel s odľahčeným hliníkovým rámom, kvalitnými komponentmi a páčkovým radením s 8 prevodmi. viac
Veľkosť rámu: S (12", 130-150 cm)
Farba:
Zvoľte variant produktu
Bicykle DHS, Devron, Kreativ, Kross, Alpina, Reactor, Galaxy, Capriolo a Coral sú z 80% zostavené a nastavené. Stačí iba nasadiť pedále, otočiť riadidlá, nastaviť brzdy a niektoré ďalšie komponenty podľa návodu a môžete vyraziť. Zastavte sa tiež na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo Košiciach a na požiadanie Vám tu bicykel pripravíme 100% pripravený na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť prvú garančnú prehliadku po najazdení 100 km zadarmo.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Juniorský bicykel Kross Dust JR 1.0 DSC 24" je parádny juniorský bike, ktorý si hravo poradí s mestom, cyklotrasou aj výletom do prírody.
Ľahký hliníkový rám a odpružená vidlica s 50 mm zdvihom zaistia pohodlnú a plynulú jazdu, nech už je cesta akákoľvek. Vďaka spoľahlivému radeniu od značky Shimano má jazdec k dispozícii 8 prevodov, ktoré pomôžu zdolať každý kopec aj svižnú rovinku bez problémov.
Kvalitné komponenty, pohodlné sedlo a plášte s perfektnou priľnavosťou robia z tohto bicykla spoľahlivého parťáka pre každé dobrodružstvo. A keď je potrebné zastaviť? Mechanické kotúčové brzdy to zvládnu na jednotku.
Kross Dust JR 1.0 DSC je jednoducho ideálna voľba pre mladých jazdcov, ktorí chcú zažiť slobodu v sedle a poriadnu dávku zábavy na dvoch kolesách.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | hliník |
| veľkosť rámu | 12" (130-150 cm) |
| vidlica | KROSS (zdvih 50 mm) |
| kľuky | WHEEL TOP (32T/152mm) |
| prehadzovačka | SHIMANO TOURNEY TX800 |
| radenie | SHIMANO ALTUS M315 |
| počet prevodov | 8 |
| kazeta | SUNRUN FW-8I (13-28T) |
| reťaz | YBN S8 |
| brzdy | mechanické kotúčové |
| brzdové páky | hliník |
| náboje | hliník |
| ráfiky | hliník |
| plášte | WANDA P1255 24X1,95 |
| predstavec | hliník 60MM/31,8/7° |
| riadidlá | ALUMINIUM 580/31,8 |
| sedlovka | STEEL 27,2X300MM |
| sedlo | SELLE ROYAL EXPLORA JR |
| pedále | PLASTIC COMPOSITE |
| rukoväte | KROSS |
| hmotnosť | 13,2 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Hmotnosť | 13.20 kg |
|---|---|
| Brzdy | Kotúčové |
| Počet prevodov | 8 |
| Odpruženie | predná vidlica |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Určenie | detské |
| Veľkosť kolies | 24" |
| Prídavné stabilizačné kolieska | nie |
| Stojan | nie |
| Typ radenia | páčkové |
| Odpružená vidlica | áno |
| Modelový rok | 2026 |