Detská cyklo prilba Kellys Acey 022
29,90 €
na sklade
Produkty v porovnávači
Bicykel s hliníkovým rámom pre deti od 4 rokov, spoľahlivá čeľusťová a nábojová brzda, mäkké sedlo a stabilizačné kolieska. viac
Veľkosť rámu: 9" (100-120 cm)
Farba: ružová/biela/lesk
E-shop: na sklade - 14.5. u Vás
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | Doručíme do 3 dní | |
| Košice | Doručíme do 3 dní | |
| Trenčín | Doručíme do 3 dní | |
Bicykle DHS, Devron, Kreativ, Kross, Alpina, Reactor, Galaxy, Capriolo a Coral sú z 80% zostavené a nastavené. Stačí iba nasadiť pedále, otočiť riadidlá, nastaviť brzdy a niektoré ďalšie komponenty podľa návodu a môžete vyraziť. Zastavte sa tiež na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo Košiciach a na požiadanie Vám tu bicykel pripravíme 100% pripravený na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť prvú garančnú prehliadku po najazdení 100 km zadarmo.
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Detský bicykel Kross Mini 4.0 16" je skvelým parťákom pre prvé kilometre malých cyklistiek.
Vďaka ľahkému hliníkovému rámu je ľahko ovládateľný a kombinácia prednej čeľusťovej brzdy a zadného torpéda zaisťuje bezpečné a intuitívne brzdenie. Stabilizačné kolieska pomáhajú udržať rovnováhu, čo uľahčuje prvé pokusy o jazdu.
Odolná oceľová vidlica a široké pneumatiky si poradia aj s nerovnými cestami. Pohodlné sedlo a ergonomické gripy poskytujú maximálny komfort. Kross Mini 4.0 16" je ideálnym spoločníkom na cyklistické dobrodružstvá – je pripravený sprevádzať malé cyklistky na každom výlete.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| Odporúčaný vek dieťaťa | od cca 4 rokov |
| Rám | Aluminium |
| Vidlica | Steel |
| Predstavec | hliníkový, nastaviteľný, 22,2 mm |
| Kazeta | 16T |
| Stred. zloženie | BSA |
| Kľuky | oceľ, 28 zubov/102 mm |
| Predná brzda | V-Brake (čeľusťová) |
| Zadná brzda | nábojová (torpédo) |
| Kazeta | nie |
| Plášte | 16"x1,5" |
| Ráfiky | Aluminium |
| Riadidlá | Aluminium 500/22,2mm |
| Sedlo | KROSS COMBO |
| Ďalšia výbava | pomocné kolieska |
| Gripy | KROSS |
| Pedále | plastový kompozit |
| Hmotnosť | 8,5 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Hmotnosť | 8.50 kg |
|---|---|
| Brzdy | Čeľusťová + torpédo |
| Počet prevodov | 1 |
| Odpruženie | nemá |
| Odporúčané od | 4 rokov |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Určenie | detské |
| Veľkosť kolies | 16" |
| Prídavné stabilizačné kolieska | áno |
| Stojan | nie |
| Protišľapná brzda | áno |
| Odpružená vidlica | nie |
| Modelový rok | 2026 |