Servisný stojan na bicykel inSPORTline Stondin AKCIA
46,90 €
61,30 €
Produkty v porovnávači
Vyladený celoodpružený e-bike so špičkovým motorom Avinox, super silnou batériou a 29" kolesami! Dovezie vás kamkoľvek, kam si len budete želať! viac
Veľkosť rámu:
Zvoľte variant produktu
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Na všetky bicykle a elektrobicykle zakúpené cez náš e-shop alebo v našich predajniach poskytujeme prvú garančnú prehliadku zadarmo. Garančnú prehliadku vykonávame na našich predajniach a to po najazdení 100 km (max do 300 km a do 3 mesiacov od nákupu). Keď budete mať o garančnú prehliadku záujem, vyplňte a odošlite servisný formulár. Naše servisné oddelenie vás následne bude kontaktovať.
Vydajte sa za horským dobrodružstvom s celoodpruženým elektrobicyklom Crussis ONE-Full 11.11 800Wh! Tento celoodpružený e-bike vás prevezie divokým terénom aj na miesta, ktoré by ste si inak nechali ujsť. Hlavnou atrakciou je samozrejme špičkový motor Avinox M2S (130 Nm), ktorý vás spolu s vysokokapacitnou batériou Avinox 22,28 Ah dovezie až 157 km na jedno nabitie! Všetko ovládate pomocou intuitívneho 2" OLED dotykového displeja, kde je k dispozícii tiež asistent chôdze či USB port na dobíjanie mobilného zariadenia, takže nemusíte mať obavy zo straty spojenia.
Plynulé a presné radenie zaisťuje špičková súprava SRAM 70 T-Type Eagle s 12 rýchlosťami, ktorá spoločne s hydraulickými brzdami a uzamykateľnou vidlicou FOX AWL HD 36, 29" BOOST so zdvihom 160 mm zaručuje bezpečnú jazdu v každom teréne. Vzduchovú vidlicu dopĺňa zadné tlmenie FOX Float Rhythm s jednoduchým a spoľahlivým ladením pozitívneho objemu vzduchu, ktoré zaisťuje výkon a pohodlie pri jazde. Je navrhnuté pre hladkú a citlivú jazdu v teréne, bez zbytočne zložitého nastavenia. O priľnavosť k náročným povrchom sa potom postarajú plášte MAXXIS.
Šliapnite do pedálov a vydajte sa na miesta, do ktorých sa s normálnym bicyklom nedostanete!

Avinox M2S 2026 je robustný výkonný motor pre jazdca, ktorý zvládne aj to najstrmšie stúpanie. Je ideálny pre MTB bicykle, a to vďaka vysokému krútiacemu momentu 130 Nm (150 Nm v Boost režime) a nízkej hmotnosti. Motor je vybavený torzným snímačom šliapania a váži len 2,6 kg.
Avinox DP100 - 2" OLED dotykový displej s 2 bezdrôtovými ovládačmi potom zobrazuje informácie o aktuálnom stave batérie, využívaného stupňa asistencie, rýchlosti a ujdenej vzdialenosti. Disponuje piatimi asistenčnými režimami – Eco, Trail, Turbo, Auto a Boost, ktoré možno nastavovať cez aplikáciu Avinox. Tešiť sa môžete tiež na USB port na nabíjanie telefónu.



Elektrobicykle CRUSSIS sú zostavované a testované priamo na území Českej republiky pod profesionálnym dozorom a v spolupráci s cyklo odborníkmi. Táto progresívna česká značka je zárukou kvality, moderného dizajnu a maximálneho pôžitku z jazdy.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Všeobecné pokyny na skladovanie a údržbu batérií:
Batériu (alebo celý výrobok vrátane batérie - pokiaľ nie je možné jej vybratie) sa odporúča skladovať na tienistom a suchom mieste pri teplote od 10°C do 20°C.
Ak predpokladáte, že nebudete výrobok používať dlhšiu dobu, odporúčame batériu nabiť a dobíjať na 100% kapacity aspoň raz za mesiac alebo postupovať podľa odporúčaní výrobcu uvedených v návode na používanie. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu vyčerpaniu menovitej kapacity batérie počas jej životnosti.
Technický opis:
| rám | Alu 6061 | |
|---|---|---|
| motor | Avinox M2S 2026, 250 W (max. 1300 W), 130 Nm (150 Nm v režime boost) | |
| batéria | Avinox / 800 Wh (22,28 Ah) | |
| nabíjačka | 12 A (súčasť výbavy) | |
| dojazd | až 157 km | |
| prehadzovačka | SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rýchlostí | |
| radenie | SRAM 70 T-Type Eagle, MMX | |
| reťaz | SRAM 70 T-Type, 12 rýchlostí | |
| prevody | 1 x 12 | |
| kazeta | SRAM CS-PG1270 T-Type Eagle, 11-52z | |
| vidlica | FOX AWL HD 36 Air 29" BOOST, zdvih 160 mm, offset 44 mm | |
| zadný tlmič | FOX Float Rhythm, 2pos, Evol LV, 210x55 | |
| brzdy | SRAM DB8 Stealth, hydraulické, rotor 200 mm | |
| ovládanie | Avinox DP100, 2" OLED dotykový displej | |
| plášte | MAXXIS ASSEGAI 29x2.50 | |
| ráfiky | CRUSSIS 29" disc, dvojstenné, vložkované, 30 mm | |
| predný náboj | CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná os, 15x110 mm | |
| zadný náboj | CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná os, 12x148 mm | |
| hlavové zloženie | ACROS TAPERED 1 1/8" - 1,5", ICR | |
| predstavec | CRUSSIS AL 45 mm, uhol 0°, Ø 31,8 mm | |
| riadidlá | CRUSSIS AL Ø 31,8 mm, šírka 780 mm | |
| gripy | CRUSSIS, s objímkou, Ø 33 mm, čierne | |
| sedlovka | X-FUSION MANIC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih S - 125 mm, M - 150 mm, L - 170 mm, XL - 190 mm | |
| sedlo | SELLE ROYAL | |
| príprava na zadný nosič | nie | |
| príprava na stojan | otvory s rozstupom 40 mm na zadnej stavbe | |
| hmotnosť | Váženie elektrobicyklov neprebieha podľa žiadneho zavedeného štandardu, ktorého by sa držali všetci výrobcovia. Niektoré značky uvádzajú umelo znížené hmotnosti. Pre zistenie hmotnosti bicykla je potrebné nechať ho odvážiť priamo na predajni. | |
| nosnosť | 120 kg |
CRUSSIS tabuľka veľkostí elektrobicyklov
| Veľkosť rámu | Výška jazdca |
| 14″ | 135-155 cm |
| 15″ | 150-165 cm |
| 16″ | 155-170 cm |
| 17″ | 160-175 cm |
| 18″ | 165-180 cm |
| 19″ | 170-185 cm |
| 20″ | 175-190 cm |
| 21″ | 180-195 cm |
| 22″ | 185-200+ cm |
Pozor: Z výroby je obmedzenie rýchlosti nastavené na 25 km/h tak, aby elektrobicykel spĺňal normu pre prevádzku na pozemných komunikáciách a bol podľa zákona posudzovaný ako bicykel. Pri prekročení tejto rýchlosti sa asistencia motora automaticky vypne. Motor ale nekladie odpor, takže vlastnou silou môžete šliapať aj rýchlejšie. Obmedzenie nie je štandardne možné nastaviť na hodnotu vyššiu ako 25 km/h. Pokiaľ by sa tak stalo, išlo by o porušenie príslušnej normy a takto upravený ebike by bol, pri použití na pozemných komunikáciách, považovaný za motorové vozidlo! Zároveň by dochádzalo k nadmernému opotrebovaniu motora, či batérie elektrobicykla a výrobca by v takom prípade mohol odmietnuť záručnú opravu.
Predpokladaný maximálny dojazd je mimoriadne závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: rovný/plochý terén bez protivetra, okolitá teplota 20°C, mimoriadne úzke bezprofilové pneumatiky nafúknuté na odporúčaný tlak, používanie ekonomického jazdného režimu (pokiaľ takým bicykel disponuje), hmotnosť cyklistu pod 70 kg.
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Farba | strieborno-tyrkysová |
|---|---|
| Výdrž batérie | 800 Wh |
| Kapacita batérie | 22,28 Ah |
| Napätie | 36 V |
| Dojazd až | 157 km |
| Motor | Avinox |
| Model motora | Avinox M2S |
| Prenos sily | centrálny |
| Maximálny krútiaci moment | 130 Nm |
| Brzdy | Kotúčové |
| Displej | 2" dotykový OLED Avinox DP100 |
| Typ kotúčovej brzdy | hydraulická |
| Zdvih vidlice | 160 mm |
| Typ radenia | páčkové |
| Počet prevodov | 12 |
| Odpruženie | celoodpružený |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Šírka plášťa | 2.50 " |
| Určené pre seniorov | nie |
| S nízkym nástupom | nie |
| Typ elektrobicykla | Celoodpružený, Horský |
| Mullet | nie |
| Skladacia konštrukcia | nie |
| Teleskopická sedlovka | áno |
| Stojan | nie |
| Určenie | pánske, dámske |
| Maximálna nosnosť | 120 kg |
| Modelový rok | 2026 |