Minipumpa inSPORTline Bannia AKCIA
4,50 €
6,90 €
Produkty v porovnávači
Horský bicykel v športovom dizajne s 29'' kolesami, odpruženou vidlicou a hydraulickými kotúčovými brzdami! To všetko doplnené kvalitnými komponentmi Shimano. viac
Veľkosť rámu:
Farba: black/hologram
Zvoľte variant produktu
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Horský bicykel 4EVER Prodigy Race 29" je na poriadnu terénnu jazdu ako stvorený! S odľahčeným hliníkovým rámom a kvalitnou odpruženou vidlicou ROCK SHOX JUDY RLO bez problémov zvládnete aj ten najnáročnejší trail. O bezpečnosť počas jazdy sa starajú kvalitné hydraulické kotúčové brzdy Shimano a odolné plášte Schwalbe Racing Ray.
Počas jazdy môžete prehadzovať medzi 12 rýchlosťami a maximálne sa tak prispôsobiť terénu aj svojim schopnostiam. Ide o skvelý horský bicykel pre rýchlu jazdu v náročnom aj miernom teréne.
Hlavnou prednosťou 29“ kolies je vynikajúca priechodnosť terénom, perfektné tlmenie nerovností vďaka vidlici ROCK SHOX a držanie stopy pri náročných zjazdoch vďaka spoľahlivým plášťom. Všetky bicykle 4EVER 29“ vynikajú svojím športovým poňatím a sú určené pre všetkých jazdcov so súťaživými ambíciami.
Každý majiteľ ocení pohodlie pri jazde aj po hodinách v sedle, aby si mohol pošetriť drahocennú energiu na posledné kilometre. Okrem krásneho športového dizajnu podčiarkuje osobitý charakter tejto triedy predovšetkým dokonalé zladenie všetkých použitých komponentov.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | ALU NEW SHAPE ICR 6061 TB |
| veľkosť rámu | 17" / 19" / 21" |
| vidlica | ROCK SHOX JUDY RLO Taper |
| prevodník | SHIMANO DEORE FC-MT510-1 12SPD 34T |
| stredová os | Integrated |
| radenie | SHIMANO DEORE SL-M6100 1x12SPD |
| prehadzovačka | SHIMANO XT RD-M8100 12SPD |
| počet prevodov | 12 |
| prešmykač | *** |
| kazeta | SHIMANO DEORE CS-M6100 12SPD 10-51T |
| reťaz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| brzdy | SHIMANO DEORE BR-M410 (180/160) |
| brzdové páky | SHIMANO DEORE BL-M401 |
| predný náboj | SHIMANO HB-QC300 |
| zadný náboj | SHIMANO FH-QC500-MS |
| ráfiky | MACH1 XC DISC 29" |
| plášte | SCHWALBE Racing Ralph 29x2,25 |
| pedále | UNION SP-610 |
| riadidlá | EXCLUSIVE sand blasted 740mm |
| predstavec | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlo | SELLE ITALIA X3 BOOST |
| hmotnosť | 12,2 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Materiál rámu | Hliníkový |
|---|---|
| Brzdy | Kotúčové |
| Typ kotúčovej brzdy | hydraulická |
| Počet prevodov | 12 |
| Odpružená vidlica | áno |
| Odpruženie | predná vidlica |
| Uzamykanie odpruženia | áno |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Šírka plášťa | 2.25 " |
| Typ radenia | páčkové |
| Teleskopická sedlovka | nie |
| Mullet | nie |
| Určenie | pánske |
| Hmotnosť | 12.20 kg |
| Modelový rok | 2026 |