Minipumpa inSPORTline Bannia AKCIA
4,50 €
6,90 €
Odľahčený krosový bicykel s dámskou geometriou, odpružená vidlica, kvalitný rám, výborné jazdné vlastnosti, na cestu aj do ľahkého terénu. viac
Veľkosť rámu: 18" (160-175 cm)
Farba: mätová/petrolejová
E-shop: na sklade - 22.5. u Vás
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | Doručíme do 3 dní | |
| Košice | Doručíme do 3 dní | |
| Trenčín | Doručíme do 3 dní | |
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Ľahký, odolný a dokonale prispôsobený vašim potrebám – to je dámsky krosový bicykel Olpran Columba 28". Vďaka odpruženej vidlici a precíznemu radeniu Shimano s 21 prevodmi si užijete hladkú jazdu na každom povrchu.
Špeciálna geometria rámu zaistí maximálne pohodlie aj na dlhých trasách. Spoľahlivé trekingové plášte a kotúčové brzdy vám dodajú istotu na ceste aj v ľahkom teréne.
Vyrazte na výlet, zdolajte kopce, preskúmajte nové chodníky – s Olpran Columba 28" budete mať vždy dokonalý zážitok z jazdy!
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | hliník |
| vidlica | odpružená |
| hlav. zloženie | ahead |
| stred. zloženie | oceľové, os 119 mm |
| kľuky | oceľ, 24-34-42/170 mm |
| menič | SHIMANO |
| radenie | SHIMANO, INDEX |
| počet prevodov | 21 |
| kazetové pastorky | Shimano, 14-28T |
| reťaz | oceľ, Z6 |
| brzdy | kotúčové, 160 mm |
| náboje | oceľ, 36 dier |
| ráfiky | hliníkové dvojstenné |
| plášte | 28" trekingový dezén |
| predstavec | oceľ, klasický, 80 mm |
| riadidlá | oceľové, rovné, 580 mm |
| sedlovka | oceľ, rovná, 28,6x250 mm |
| sedlo | 280x160 mm čierne, PU, so svorkou |
| pedále | plastové, guľôčkové, odrazky, bórová os |
| príprava na zadný nosič | áno |
| hmotnosť | 15,1 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Hmotnosť | 15.10 kg |
|---|---|
| Brzdy | Čeľusťové |
| Typ kotúčovej brzdy | mechanická |
| Počet prevodov | 21 |
| Odpruženie | predná vidlica |
| Typ bicykla | krosový |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Určenie | dámske |
| Veľkosť kolies | 28" |
| Typ radenia | páčkové |
| Stojan | áno |
| S nízkym nástupom | áno |
| S nosičom | nie |
| Modelový rok | 2026 |