Alarm so zadným svetlom inSPORTline Jolty AKCIA
24,90 €
34,90 €
Produkty v porovnávači
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Mestský bicykel Olpran Urtica 28" vás zaujme klasickým dizajnom a bohatou výbavou, ktorú oceníte na ceste do práce, obchodu či pri bežnom jazdení po meste.
Tento nadčasový kúsok disponuje 28" kolesami, kvalitnými plášťami a krytom reťaze pre vašu maximálnu bezpečnosť pri jazde. Medzi jeho najväčšie prednosti patria ľahký hliníkový rám, komfortné sedlo a stabilný stojan na držanie bicykla. V každodennej premávke príde vhod aj praktický nosič, košík a predné aj zadné svetlo.
Pohodlnú prepravu vecí vám zaistí zadný nosič s pevnou konštrukciou. Mestský bicykel Olpran Urtica 28" využijú najmä dospelí a seniori na bežné cesty po meste alebo na nákupy.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | hliník (ALU) |
| veľkosť rámu | 18" (výška postavy 160 - 175 cm) |
| hlav. zloženie | ahead |
| stred. zloženie | oceľové, oska 119 mm |
| kľuky | oceľ, 24-34-42/170 mm |
| radenie | SHIMANO, INDEX |
| počet prevodov | 21 |
| reťaz | oceľ, Z6 |
| brzdy | V-brake |
| náboje | oceľ, 36 dier |
| ráfiky | hliníkové dvojité |
| plášte | 28" trekový dezén |
| predstavec | oceľ, klasický, 80 mm |
| riadidlá | oceľové, rovné, 580 mm |
| sedlovka | oceľ, rovná, 28,6x250 mm |
| sedlo | 280x160 mm čierne, PU, so svorkou |
| pedále | plastové, guľôčkové, odrazky, bórová oska |
| doplnky | blatníky, nosič, košík, kryt reťaze, stojan, predné a zadné svetlo |
| kazeta | Shimano, 14-28T |
| hmotnosť | 15,1 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| S nízkym nástupom | áno |
|---|---|
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Brzdy | Čeľusťové |
| Počet prevodov | 21 |
| Typ radenia | páčkové |
| Odpruženie | nemá |
| Veľkosť kolies | 28" |
| Predné svetlo | áno |
| Blatníky | Áno |
| S košíkom | áno |
| S nosičom | áno |
| Stojan | áno |
| Retro | nie |
| Určené pre seniorov | áno |
| Určenie | dámske, pánske |
| Hmotnosť | 15.10 kg |
| Modelový rok | 2026 |