Fitness>Pomôcky na cvičenie>Rebriny, ribstole>Drevené rebriny > Rebriny inSPORTline Dremar 240 x 90 cm - lakované (Kód produktu: 8671)

Rebriny inSPORTline Dremar 240 x 90 cm - lakované

Rebriny pre vysoké miestnosti, profilovaný výrez zaisťujúci rozostup od steny pre pohodlnejšie užívanie, pevné uchytenie do steny, jednoduchá montáž, ľahká údržba.

Rebriny pre vysoké miestnosti, profilovaný výrez zaisťujúci rozostup od steny pre pohodlnejšie užívanie, pevné uchytenie do steny, jednoduchá montáž, ľahká údržba. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
172,50 € s DPH
Cena bez DPH:
143,75 €
Pôvodná cena:
217,80 €
- ušetríte 45,30 € (21%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Referencie (3)
 • Video (5)

Rebriny inSPORTline Dremar 240 x 90 cm - lakované

Rebriny Dremar 240 x 90 cm sú pevné rebriny z bukového dreva. Celkový počet priečok je 13 a do bočníc sa upevnia pomocou skrutiek. 2 horné priečky sú vhodné na pripevnenie posilňovacích doplnkov a posledná priečka je mimo os. Profilovaný výrez zaisťuje väčší rozostup od steny pre pohodlnejšie používanie a využitie viacerých typov doplnkov (závesná hrazda, lavica so žinenkami, bradlá, MultiTrainer, gumový expander a pás, inverzné topánky atď.). Povrch rebrín je chránený špeciálnym lakom so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti, potu a oderu. 2 vrstvy ekologického, zdravotne nezávadného, bezfarebného laku a pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a vysokú odolnosť proti poškodeniu. Rebriny Dremar 240 x 90 cm sú vhodné pre domáce použitie. Precízne spracovanie a maximálna nosnosť 130 kg/1 priečka zaisťuje vysoký stupeň bezpečnosti. Jednoduchá a rýchla montáž sa vykonáva pevnými oceľovými skrutkami. Rebriny Dremar 240 x 90 cm sa ľahko pripevnia k stene pomocou kovových kotviacich prvkov, ktoré sú súčasťou balenia.

Rebriny sú veľmi žiadané a preferované cvičebné pomôcky. Vyrábajú sa v niekoľkých variantoch, ktoré sa líšia kvalitou použitého materiálu, veľkosťou a spôsobom uchytenia. Drevené rebriny patria medzi najpredávanejšie, obľúbené do bytových interiérov kde pôsobia príjemne a sú nenáročné na údržbu. Bukové drevo je kompaktné, odolné a patrí medzi najpružnejší prírodný materiál. Povrchová úprava špeciálnym certifikovaným lakom bez zápachu a nežiaducich zdravotných vplyvov, zaručuje pevnosť aj pružnosť a spĺňa vysoké nároky. V prípade úrazu alebo pri prevencii ochorení nielen chrbtice sú rebriny základné cvičebné vybavenie, ktoré poskytuje variabilitu využitia pre celé telo. Od komplexného posilnenia svalov brucha, chrbta, zadku, dolných aj horných končatín až po strečing.


Technický popis:

 • prvotriedne bukové drevo
 • pevnosť a odolnosť
 • oceľové skrutky pre zostavenie rebrín
 • oceľové kotviace prvky pre prichytenie ku stene
 • 2 x lakovaný povrch (bezfarebný, bez zápachu, veľmi odolný)
 • profilovaný výrez
 • 2 horné priečky na pripevnenie doplnkov
 • posledná priečka je mimo os
 • 13 priečok (11 + 2, oválny tvar)
 • rozteč priečok: 18 cm
 • profil priečok: š30 x v40 mm
 • materiál priečky: bukové drevo
 • materiál bočníc: bukové drevo
 • výška rebrín: 240 cm
 • šírka rebrín: 90 cm
 • hĺbka: 24 cm (15,5 cm v užšej časti)
 • maximálne zaťaženie: 130 kg/1 priečka
 • ľahká údržba
 • jednoduchá a rýchla montáž
 • rebriny sa musia zostavovať celé zo všetkých priložených častí (nie je možné napríklad vynechať priečku)
 • skrutky a kotviace prvky sú súčasťou balenia
 • rebriny sú doručované v rozloženom stave
 • montáž rebrín nie je súčasťou produktu
 • ilustračné foto

Rebriny sú skvelým univerzálnym cvičebným nástrojom, variabilitu cvikov možno však ďalej rozšíriť pomocou rôzneho príslušenstva.
Vďaka pevnej závesnej hrazde napríklad lepšie posilníte chrbtové svalstvo a ostatné svaly hornej polovice tela. Bradlá s rovnakým systémom uchytenia vám zase pomôžu pri posilňovaní tricepsov či prsných svalov. Pre uľahčenie týchto cvikov môžete využiť gumové pásy. Tie poskytujú odpor, znižujú zdvíhanú hmotnosť, a tým pádom si s týmito náročnými cvikmi poradia aj úplní začiatočníci. Ak sa Vám naopak zdajú tieto cviky príliš jednoduché, dokonale poslúžia záťaže na telo.Ďalším výborným doplnkom je obľúbený MultiTrainer. Ten ľahko prichytíte k niektorej z priečok či ku hrazde a otvoria sa vám ďalšie možnosti na posilnenie svalstva celého tela vlastnou váhou. Disponuje minimálnymi rozmermi, vysokou nosnosťou a širokými možnosťami nastavenia dĺžky.

 


Rovnako jednoducho pripevníte aj tyč na cvičenie či expandery. Tieto posilňovacie pomôcky fungujú na princípe odporu a vďaka našej širokej ponuke si jednoducho vyberiete náročnosť na cvičenie. Vhodné sú aj pre preťahovanie, nápravu porúch svalovej koordinácie alebo na rekonvalescenciu po zraneniach.


V neposlednom rade určite oceníte aj lavicu na rebriny, ktorá je vhodná na preskoky, ľah-sedy alebo posilňovanie s činkami a je možné ju nastaviť aj ako šikmú. Zakúpte niektorý z týchto doplnkov a využite svoje nové rebriny naplno.

Rebriny inSPORTline Dremar 240 x 90 cm - lakované - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Rebriny inSPORTline Dremar 240 x 90 cm - lakované - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
130 kg
Hĺbka
24 cm
Priemer priečok
40 mm
Materiál stojky
Bukové drevo
Materiál priečok
Bukové drevo
Počet priečok
13 ks
Rozteč priečok
180 mm
Výška konštrukcie
240 cm
Šírka
90 cm

Rebriny inSPORTline Dremar 240 x 90 cm - lakované - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 4.3 / 5 podľa 3 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Produkt určitě splní očekávání. Nutno si jen správně zvolit výšku. Cena produktu 3,5 tis. s dopravou zdarma byla odpovídající.

umožňují větší vzdálenost od zdi díky širším bočním dílům. Celkově dobré dílenské provedení. Zatížení 100kg bez problémů.

špatně vyvrtané díry, resp. 2 příčky bez příslušné zapuštěné matky se závitem na šroub vedoucí skrz boční díl z důvodu špatně zkompletované dodávky přímo od výrobce. Nutné drobné úpravy při montáži.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

výrobek bez závad, krásně si zacvičí děti i dospělí, super rehabilitační pomůcka, dají se dokoupit další cvičební pomúcky.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Buď šlo o jedince, který vyráběl tento kousek, protože si jako truhlář nedokáži vysvětlit takové to nedodělky. Jak mohou zabalit prasklé díly a i slepené, když to má unést až 130 kg (jestli se nepletu). A to ještě nejsou tyto opravy neobroušené, takže hrozí rozřezání dlaně. A ještě na fréze nedopracované konce šprušlý, zakulacení hran (nutnost dopracovat). Klad na tomto výrobku je materiál (buk) a rozměry pro velkého člověka. Kdyby to nemělo být přání pro dceru do pokojíka, tak bych vrátil. Ale za to může výrobce, s shopem jsem velice spokojený.

bukové dřevo

rozměry, vhodné pro velkou osobu

naprasklé šprušle, jedna dokonce lepená chemoprénem

na fréze nedopracované konce šprušlý, zakulacení hran (nutnost dopracovat)

nejspíš to vyráběli učni nebo se jednalo o jedince

nutnost dobrousit

Rebriny inSPORTline Dremar 240 x 90 cm - lakované - video


Rebriny inSPORTline Dremar 240 x 90 cm - lakované - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov