Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

E-dvojkolky

Elektrické dvojkolky a elektroboardy - nikdy nekončiaca zábava na dvoch kolesách! Moderný dopravný prostriedok s veľmi intuitívnym ovládaním. Nastúpte na elektrickú...

Elektrické dvojkolky a elektroboardy - nikdy nekončiaca zábava na dvoch kolesách! Moderný dopravný prostriedok s veľmi intuitívnym ovládaním. Nastúpte na elektrickú dvojkolku, nakloňte sa a choďte, zakloňte sa a zastavte, otočte sa doľava alebo doprava, choďte rýchlo alebo pomaly.

Elektroboardy sa od seba odlišujú výkonnosťou motora, kapacitou batérie, rýchlosťou jazdy a dojazdovou vzdialenosťou. Drahšie modely disponujú navyše šikovnými riadidlami s madlami, ktoré určujú smer jazdy. K dvojkolkám je dodávaná nabíjačka kompaktných rozmerov, ktorá umožní rýchle dobitie počas jednej hodiny a Vy tak môžete zase pokračovať v ceste za svojím dobrodružstvom! 

Inteligentné balančné vozítka sú určené predovšetkým pre zábavu a pobavenie detí i dospelých. Sú vhodné tiež na prepravu osôb v mestskej premávke a pre rýchly pohyb v rámci firemných areálov a skladov. Špičkový elektronický stabilizačný systém tzv. gyroskop zaisťuje veľmi jednoduchú a svižnú jazdu, ktorú zaručene zvládnete už po pár minútach!

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter