Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Gainery

Sacharido-proteínové produkty sú všeobecne označované tiež ako GAINERY. Sú optimálnou kombináciou rýchlo využiteľných sacharidov a ľahko stráviteľných bielkovín...

Sacharido-proteínové produkty sú všeobecne označované tiež ako GAINERY. Sú optimálnou kombináciou rýchlo využiteľných sacharidov a ľahko stráviteľných bielkovín pre podporu kvalitnej regenerácie. Aby bol dosiahnutý maximálny efekt, odporúčame konzumáciu geineru bezprostredne po ukončení záťaže (do 30 min.) v tzv. anabolickom okne. V prípade veľkého fyzického vyčerpania môžete počas nasledujúcich dvoch hodín dávku gaineru zopakovať.

Nevyhnutnou ochranou proti odbúravaniu svalových bielkovín je rýchly prísun kvalitných a rýchlo vstrebateľných sacharidov bezprostredne po ukončení záťaže v tzv. anabolickom okne. Dávku sacharidov v kombinácii s proteínmi použite čo najskôr po ukončení záťaže, pretože rýchlosť vstrebávania a rýchlosť obnovy energetických rezerv sa časom rapídne znižuje. Kvalitná regenerácia po náročnom tréningu prispieva k zvyšovaniu výkonnosti športovca.

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter