Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka Joyor A1 ružová (Kód produktu: J1032)

Elektrická kolobežka Joyor A1 ružová

Skladacia elektrokolobežka, výkon 250 W a dojazd 25 km, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, vhodná aj pre deti od 10 rokov.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Skladacia elektrokolobežka, výkon 250 W a dojazd 25 km, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, vhodná aj pre deti od 10 rokov. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
469 € s DPH
Cena bez DPH:
390,83 €
Pôvodná cena:
614,20 €
- ušetríte 145,20 € (24%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Video (2)

Elektrická kolobežka Joyor A1 ružová

Elektrokolobežka Joyor A1 ružová je skvelým pomocníkom pri dochádzaní do práce či školy a zábavným spoločníkom na výletoch či dovolenke. Vďaka svojej nízkej hmotnosti 11,5 kg a jednoduchému skladaciemu mechanizmu ju ľahko vyberiete z kufra auta či prenesiete do autobusu a vlaku. Motor s výkonom 250 W poskytuje dostatočný výkon pre jazdcov do 65 kg, kedy kolobežka svižne reaguje a dobre si poradí aj s prudším kopcom. Na rovine pôjdete rýchlosťou až 25 km/h. Pre minimálnu výkonovú stratu je motor bez reťaze integrovaný priamo do zadného kolieska. Odpadá tak nepríjemné čistenie a nastavovanie reťaze.

Batéria používa najnovšiu technológiu Li-Ion bez pamäťového efektu. Na plnú kapacitu sa tak dobije už za 4 h s dojazdom až 20 km. Batéria je elektronicky chránená proti prebitiu aj podbitiu a možno ju dobíjať prenosnou kompaktnou nabíjačkou kedykoľvek tak ľahko ako mobilný telefón. Stav batérie môžete sledovať na multifunkčnom displeji.

Elektrokolobežka Joyor A1 má 3 rýchlostné režimy, bezpečne si ju tak užije aj dieťa od 10 rokov. Plyn je aktívny až po prvom odraze nôh od zeme (pri rozbehnutej kolobežke) - náhodné stlačenie plynu stojacej kolobežky tak neprekvapí vás ani okolie. Vďaka prednému aj zadnému LED svetlu možno bezpečne jazdiť aj po zotmení. Zadné svetlo funguje aj ako brzdové.

Na 44 cm dlhom a 16,5 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba. Výškovo nastaviteľné riadidlá s aretačnou drážkou zaisťujú stabilnú jazdu bez boľavého chrbta osobám do výšky 200 cm. Ľahký a pevný rám z leteckého hliníka je dimenzovaný na hmotnosť jazdca do 120 kg. Predné nafukovacie pneu o priemere 20,3 cm pomáha tlmiť vibrácie a terénne nerovnosti. Nepríjemné vibrácie navyše pohlcuje aj predný tlmič. V neposlednom rade je elektrokolobežka Joyor A1 vybavená praktickým stojanom a zvončekom integrovaným do brzdovej páčky.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

Materiál rámu letecký hliník
Výkon motora 250 W
Typ motora bezkomutátorový jednosmerný
Maximálne otáčky motora 600 / min
Maximálny krútiaci moment 9 Nm
Maximálna rýchlosť 25 km/h
3 rýchlostné režimy 10/15/25 km/h (prostredný režim je energeticky najúspornejší)
Tempomat áno
Maximálne stúpanie 15°
Batéria Li-Ion 8 Ah, 24 V
Dojazd na jedno nabitie 20 km
Čas pre plné nabitie 4 h
Brzdy zadná bubnová
Pneumatiky predná nafukovacia, zadná pevná
Veľkosť pneumatík 8" (20,3 cm)
Rozmery nášľapu 44 x 16,5 cm
Výška nášľapu (horná) 13 cm
Výška nášľapu (spodná) 7,5 cm
Výška riadidiel 84 - 114 cm
Šírka riadidiel 50 cm
Osvetlenie predné aj zadné, brzdové
Rozmery kolobežky d98 x š50 x v114 cm
Rozmery zloženej kolobežky d92 x š18 x v36 cm
Nosnosť 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 130 cm
Odporúčané zaťaženie do 65 kg
Hmotnosť 11,5 kg
Ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, zvonček v brzdovej páčke, stojan, predný tlmič

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka Joyor A1 ružová - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka Joyor A1 ružová - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
130 cm
Batéria
Li-Ion 8Ah / 24V
Dojazd
20 km
Maximálna rýchlosť
25 km/h
Maximálne stúpanie
7 °
Hmotnosť
11.50 kg
Výkon motora
250 W
Veľkosť kolies
8"
Brzdy
zadná bubnová
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
980 x 500 x 1140 mm
Typ kolies
nafukovacie + bezdušové
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka Joyor A1 ružová - videoOverené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov