Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Elektrická kolobežka inSPORTline Swifter - 2.akosť AKCIA

Ľahká revolučná skladacia kolobežka s nášľapným pedálom, ktorá robí vašu jazdu ešte pohodlnejšou. viac

  • Doprava zadarmo

E-shop: na sklade -

Predajne:
  • Bratislava
  • Košice
  • Trenčín

Doručíme do 2 dní

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  4 dní
Košice Doručíme do  4 dní
Trenčín Doručíme do  4 dní
412,50 €

613,70 € s DPH

-33%

Ušetríte 201,20 €

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Vzniknuté vady sú: mierne použitá, kozmetické vady

Elektrická kolobežka inSPORTline Swifter je revolučná kolobežka s nášľapným pedálom, vďaka ktorému sa vaša jazda stane ešte pohodlnejšou. Kolobežka Swifter vám výborne poslúži pri každodenných krátkych presunoch, vyhnete sa vďaka nej všetkým dopravným zápcham a ušetríte každý deň desiatky minút. Aj napriek svojmu vysokému výkonu váži vďaka ľahkému hliníkovému rámu iba 10,5 kg a len niekoľkými rýchlymi pohybmi ju behom chvíľky dokáže zložiť každý. Z kolobežky sa razom stane kompaktný spoločník, ktorého môžete uložiť do vášho auta alebo prevážať verejnou dopravou. Nafukovacie pneu s priemerom 8" ľahko prekonajú drobné nerovnosti v mestách, s ktorými sa denne stretávate.

Bezpečnú jazdu vám zaistí kombinácia zadnej elektronickej a nášľapnej brzdy, protišmyková nášľapná plocha a gumové držadlá pre pevný úchop a kontrolu nad riadením po celú dobu jazdy. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Počas brzdenia sa naviac rozsvieti zadné brzdové svetlo. Integrovaný displej vám zobrazí prejdenú vzdialenosť, aktuálnu rýchlosť, rýchlostný mód či stav batérie, takže budete mať vždy prehľad o svojej jazde.

 


 

O dojazd až 15 km sa stará lítiová batéria od LG s kapacitou 5,2 Ah, ktorá svojou kvalitou, spoľahlivosťou, výdržou aj počtom nabíjacích cyklov ďaleko prevýši neznačkové batérie. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá len 3 - 5 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto bez problému dorazíte. Batéria je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardne kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu hliník
výkon motora 250 W
typ motora bezkomutátorový
maximálna rýchlosť 25 km/h
rýchlostné režimy 12/20/24 km/h
batéria Li-Ion batéria 5.2 Ah, 187.2 Wh, 36V
dojazd na jedno nabitie 15 km
čas pre plné nabitie 3 - 5 hodín
brzdy zadná elektronická, zadná nášľapná
pneumatiky predné nafukovacie, zadné pevné
veľkosť pneumatík 8" (20,3 cm)
maximálna nahustenie 2,5 barov / 36 PSI
rozmery nášľapu 40 x 11 cm
výška nášľapu (horná) 14 cm
výška nášľapu (spodná) 7 cm
výška riadidiel 105 cm
šírka riadidiel 43,5 cm
osvetlenie predné a zadné svetlo, automatické brzdové
rozmery kolobežky 95 x 43 x 110 cm
rozmery zloženej kolobežky 95 x 43 x 37 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 100 kg
hmotnosť 10,5 kg
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, stojan, blatníky, automatické vypnutie pri nečinnosti


Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

 

Parametre produktu

Maximálna nosnosť 100 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Batéria Li-Ion 5,2Ah / 36V
Dojazd 15 km
Maximálna rýchlosť 25 km/h
Hmotnosť 10.50 kg
Výkon motora 250 W
Veľkosť kolies 8"
Brzdy zadná nášľapná, zadní elektronická
Riadenie nášľapný pedál
Rozmery 950 x 430 x 1100 mm
Typ kolies nafukovacie + bezdušové
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora v zadnom kolese
Rekuperácia nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu