Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Veslovací trenažér Concept2 D PM5

Profesionálne veslo s dlhým pojazdom, vzduchový brzdný systém, moderný tréningový počítač, osvedčená kvalita. viac

 • Doprava zadarmo

E-shop: na sklade -

Predajne:
 • Bratislava
 • Košice
 • Trenčín

Doručíme do 2 dní

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  4 dní
Košice Doručíme do  4 dní
Trenčín Doručíme do  4 dní
1 399 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Ak je tovar označený ako "Servis u zákazníka", vybavenie reklamácie sa bude konať priamo u zákazníka v rámci záručnej lehoty, náklady znáša predávajúci. V prípade, že zariadenie nie je možné opraviť na mieste bude nami odvezený do servisného strediska k vybaveniu reklamácie. Po vybavení reklamácie bude opravené zariadenie doručené k zákazníkovi pokiaľ nie je reklamácia vybavená inak o čom bude zákazník informovaný telefonicky alebo e-mailom. Služba "Servis u zákazníka" sa vzťahuje iba na tovar umiestnený na území SR.

 • Montáže strojov sú rozdelené do troch skupín podľa časovej a technickej náročnosti. V prípade objednania montáže sa s Vami automaticky spojí telefonicky jeden z našich kvalifikovaných technikov a po dohode vykoná montáž. Lacnejšie stroje väčšinou zvládnete zmontovať svojpomocne, ale pokiaľ si predsa len neveríte alebo sa tým nechcete zaoberať, môžete si objednať platenú montáž našim odborným technikom.

 • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Veslovací trenažér Concept2 Model D je osvedčený stroj, ktorý pre tréning využívajú profesionáli naprieč všetkými športovými odvetviami. Pre reguláciu záťaže využíva odpor vzduchu, čím adekvátne simuluje záťaž podobnú veslovaniu vo vode. Odpor stroja je priamo úmerný sile, ktorou na stroj pôsobíte - čím viac sily vynakladáme, tým výdatnejší je tréning. Jedná sa o veľmi zdravý spôsob pohybu, ktorý zapája veľkú časť svalových partií celého tela. Zvyšuje silu, vytrvalosť a pohyblivosť bez nebezpečenstva a obáv zo zranenia. Používaním posilňujete tiež kardiovaskulárny systém.

Konštrukcia veslárskeho trenažéra Concept2 Model D je veľmi kvalitná. Hliníkový rám a pojazd je doplnený pohodlným ergonomicky tvarovaným sedlom, ktoré Vás nebude tlačiť ani po niekoľkých najazdených kilometroch. Sedlo je osadené guľôčkovými ložiskami, ktoré zaručujú dokonalý sklz. Celý pojazd je možné jednoducho vybrať, trenažér naklopiť, a ten potom zaberá v priestore minimum miesta. Skladovanie tak nebude žiadny problém ani v menších miestnostiach. Pre ľahké presúvanie nechýbajú praktické transportné kolieska.

Veslovací trenažér Concept2 Model D je vybavený moderným počítačom PM5 s intuitívnym ovládaním. Ten zobrazuje všetky údaje potrebné pre profesionálny tréning ako vzdialenosť, aktuálnu rýchlosť, priemernú rýchlosť, výkon vo wattoch alebo spálené kalórie. Podľa zvoleného programu (10 prednastavených) potom nechýbajú ďalšie informácie, napríklad vzdialenosť do cieľa alebo čas aktuálneho úseku. Okrem prednastavených programov si môžete nastaviť aj svoj vlastný alebo ísť ihneď bez akéhokoľvek nastavovania. Rôzne hry v programovej ponuke môžu zatraktívniť tréning a zlepšiť Vašu techniku. Pri spárovaní s hrudným pásom (bluetooth alebo technológie ANT+) počítač samozrejme zobrazuje tepovú frekvenciu cvičenca.

Všetky dáta z Vášho tréningu sa ukladajú do pamäte počítača a pomocou aplikácie ErgData (iOS aj Android) ich môžete preniesť do telefónu či počítača a ďalej s nimi pracovať. Napájanie zabezpečujú dve D batérie a energiu generujete aj Vy sami veslovaním. Nie je tak potrebné nič zapájať do zásuvky a nebude Vám nikde prekážať kabeláž.

Vďaka kvalitnej konštrukcii s možnosťou zloženia, širokým tréningovým možnostiam a zapojeniu svalstva takmer celého tela pri cvičení je veslovací trenažér Concept2 model D legendou medzi fitness trenažérmi na celom svete a skvelou voľbou pre domáce aj profesionálne posilňovne.

Kľúčové vlastnosti:

 • profesionálny veslovací trenažér
 • spoľahlivý vzduchový brzdný systém
 • kvalitná konštrukcia s možnosťou jednoduchého rozloženia
 • veľmi dlhý pojazd vhodný aj pre vyššie postavy
 • moderný tréningový počítač PM5
 • jednoduchý prenos tréningových dát

Technický popis:

ovládanie záťaže manuálne
počet stupňov záťaže 10
dĺžka pojazdu 137 cm
brzdný systém vzduchový
prednastavené programy 10
HRC program nie
WATT program nie
manuálny program áno
snímače tepovej frekvencie nie
transportné kolieska áno
systém vyrovnania nerovností nie
prijímač hrudného pásu áno
hrudný pás súčasťou balenia nie
audio vstup nie
sklápacia konštrukcia áno
celkové rozmery stroja v91 cm x š61 cm x d240 cm
rozmery v sklopenom stave v137 cm x š61 cm x d84 cm
maximálna nosnosť 135 kg
hmotnosť 25,8 kg
zdroj napájania 2x monočlánok, typ D
kategória S (podľa EN ISO 20957)
použitie komerčné, domáce


Video


Recenzie

Hodnotenie: 4.9

98%

zákazníkov odporúča

4

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 21. 1. 2019

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Ohromné nadšení, splnilo to nadmíru naše očekávání. Tichý, plynulý chod, včetně "ventilátoru" ... doporučujeme všem, kteří touží po kvalitním stroji..... Původně jsme zakoupili jinou značku, po 14 dnech jsme vrátili (jízda nebyla plynulá, nebavilo nás to).....s Concept2 D PM5 chvíli nezahálíme, máme jej pro domácí využití a pomalu na něj stojíme frontu. Kdo se rozmýšlíte co vybrat....určitě doporučujeme. I my jsme dali na doporučení a vůbec, ale vůbec nelitujeme !!!!!!!


Parametre produktu

Hrudný pás nie
Ovládanie záťaže Manuálne
Maximálna nosnosť 135 kg
Brzdný systém Vzduchový
Počet stupňov záťaže 10
HRC nie
Kolieska pre jednoduchý presun áno
Systém vyrovnania nerovností podlahy nie
Maximálna odporúčaná výška používateľa (cm) Bez obmedzenia
Hmotnosť 25.80 kg

Alternatívy

Stráženie ceny produktu