Fitness>Trenažéry>AirBike > AirBike inSPORTline Beast (Kód produktu: 18714)

AirBike inSPORTline Beast

Šliapte proti odporu vzduchu a keď už nebudete môcť, nechajte nohy oddýchnuť a zapojte ruky! Tento jedinečný kardio stroj sa zameriava na intervalové cvičenie a ponúka skvelý workout.

Šliapte proti odporu vzduchu a keď už nebudete môcť, nechajte nohy oddýchnuť a zapojte ruky! Tento jedinečný kardio stroj sa zameriava na intervalové cvičenie a ponúka skvelý workout. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
1 599 € s DPH
Cena bez DPH:
1 332,50 €
Pôvodná cena:
1 746,30 €
- ušetríte 147,30 € (8%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (4)
 • Referencie (4)
 • Video (4)

AirBike inSPORTline Beast

Vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Beast ponúka unikátny systém odporu pre intenzívny kondičný tréning. Namiesto klasického záťažového kolesa totiž využíva oceľový ventilátor, ktorý navyšuje odpor v závislosti na tom, ako rýchlo šliapete. Záťaž teda nie je potrebné akokoľvek nastavovať a stačí sa len viac oprieť do pedálov - a tiež do rukovätí. Na tomto modeli môžete totiž posilňovať nielen nohy, ale aj ruky! Ramená s rukoväťami sú rovnako ako pedále prepojené s ventilátorom, takže behom tréningu cvičíte rukami aj nohami zároveň. Ďalšia možnosť je oprieť si chodidlá o stúpačky a zamerať sa len na precvičenie paží. Vďaka tomuto dômyselnému systému si môžete vybrať, či posilňovať celé telo, alebo len hornú polovicu. Pre bezpečné upevnenie chodidla sú pedále vybavené nastaviteľnými remienkami. Je tiež možné nastaviť výšku sedla alebo upraviť jeho horizontálnu polohu tak, aby na stroji mohol trénovať naozaj každý bez ohľadu na typ postavy.

Na jednoliatom a prehľadnom ovládacom paneli sa tréning začína jednoducho. Okrem klasického rýchleho štartu máte na výber tiež z viacerých programov zameraných na intervalové tréningy a nastavenia cieľa cvičenia. Intervalové programy sú dva, možno si ale tiež nastaviť program vlastný, presne podľa vašich požiadaviek. Za zmienku stojí tiež program pre nastavenie cieľovej tepovej frekvencie. Nastavte si tepovú frekvenciu, ktorú chcete počas tréningu dosiahnuť a rotoped vám na displeji ukáže, ako máte šliapať, aby ste ju dosiahli. Ak neviete, akú tepovú frekvenciu si určiť, stroj vám podľa vášho veku vypočíta maximálnu tepovú frekvenciu a odporučí cieľové hodnoty pre efektívny tréning. Na LCD displeji môžete sledovať všetky namerané hodnoty vrátane otáčok za minútu a výkonu vo wattoch.


Vzduchový odpor

Vďaka unikátnemu vzduchovému brzdnému systému nie je potrebné na rotopede AirBike Beast akokoľvek nastavovať stupeň záťaže tréningu. Ventilátor s hmotnosťou 4,8 kg sa otáča podľa toho, ako rýchlo šliapete. S kadenciou šliapania stúpa aj záťaž, a to úplne plynulo a bez zbytočných prerušení. Vďaka tejto technológii sa počas tréningu môžete pohybovať v rozmedzí záťaže okolo 3 - 1260 W, čo je dokladom všestrannosti tohto trenažéra.


Pohyblivé ramená

Opierky rúk ponúka nielen niekoľko rôznych úchopov, ale tiež možnosť zapojenie iba hornej polovice tela. Pri pohybe hornými aj dolnými končatinami tak efektívne precvičíte celé telo, zatiaľ čo dalšia možnosť je vynechať nohy úplne a oprieť ich o stúpačky. Vďaka tejto vychytávke tak môžete trénovať iba paže. Po cvičení je možné ramená zaistiť kolíkom, aby náhodou nedošlo k úrazu. Pre čo najpríjemnejší pocit počas tréningu sú úchyty pokryté hrubou vrstvou mäkkej a odolnej peny.


Intervalový tréning

Jednou z hlavných funkcií rotopedu AirBike Beast sú prednastavené intervalové programy, ktoré vám umožnia začať cvičenie stlačením jediného tlačidla. Programy sú zamerané na vysoko intenzívny intervalový tréning (H.I.I.T.), ktorý je efektívnou cestou k zníženiu hmotnosti a podporeniu kardiovaskulárneho systému. Intervalový tréning rýchlo strieda vysoké vypätie s odpočinkom a pomáha vám tak spaľovať tuky. Ak vám dĺžka prednastavených intervalov nevyhovuje, máte možnosť nastaviť si vlastný program presne podľa svojich predstáv.

 

Polohovateľné sedlo

Správny posed je základom efektívneho tréningu na rotopede. Preto AirBike Beast disponuje nastaviteľným sedlom s pohodlným a anatomicky tvarovaným čalúnením. Pomocou ľahko prístupných páčok je možné meniť výšku sedla i jeho horizontálnu polohu. Používateľ má teda jedinečnú možnosť upraviť si posed presne podľa svojich predstáv.

Kľúčové vlastnosti:

 • profesionálny rotoped so vzduchovým brzdným systémom v precíznom prevedení
 • pohyblivé rukoväte (je možné uzamknúť do stacionárnej polohy pre bezpečnosť pri nepoužívaní stroja)
 • prehľadný LCD displej
 • ergonomické sedlo
 • transportné kolieska
 • držiak na fľašu
 • systém pre vyrovnanie nerovnosti podlahy
 • 7 programov: 2 prednastavené intervalové programy, manuálny intervalový program, nastavenie cieľovej hodnoty (čas, vzdialenosť, kalórie, tepová frekvencia)
 • displej zobrazuje: čas, otáčky za minútu, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, výkon vo wattoch a aktuálnu tepovú frekvenciu

Technický popis:

hmotnosť záťažového kolesa 4,8 kg
ovládanie záťaže záťaž stúpa s rýchlosťou šliapania
počet stupňov záťaže neobmedzené
brzdný systém vzduchový
voľnobeh nie
celkový počet programov 7
HRC program nie
WATT program nie
orientačný test telesnej kondície (Recovery) nie
zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) nie
manuálny program áno
snímače tepovej frekvencie nie
držiak na fľašu áno
stojan na tablet nie
transportné kolieska áno
systém vyrovnania nerovností áno
prijímač hrudného pásu áno, pre nekódovaný analógový 5kHz signál
odporúčame Polar T34 (dosah 4 metre, bez možnosti výmeny batérie), T31 (dosah 1 meter, bez možnosti výmeny batérie), Sigma 5kHz (dosah 1 meter, s možnosťou výmeny batérie)
hrudný pás súčasťou balenia nie
audio vstup nie
sklápacia konštrukcia nie
celkové rozmery stroja 123 x 67,5 x 142 cm
rozmery v sklopenom stave X
rozmery balenia 131 x 38 x 88 cm
maximálna nosnosť 180 kg
maximálna výška používateľa bez obmedzenia
hmotnosť 72 kg
zdroj napájania 4x AA batérie
kategória SC (podľa EN957)
použitie komerčné

Rozšírená záruka

K tomuto produktu Vám ponúkame predĺženú záruku.

Viac tu

S týmto produktom posilňujete nasledovné partie:

AirBike inSPORTline Beast - Parametre produktu

Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
4.80 kg
Hrudný pás
nie
Ovládanie záťaže
Závislé na rýchlosti šlapania
Maximálna nosnosť
180 kg
Brzdný systém
Vzduchový
Ergometer
nie
Počet programov
7
Snímače tepovej frekvencie v rukovätiach
nie
Regulácia záťaže (počet stupňov)
Plynulá regulácia
Systém vyrovnania nerovností podlahy
áno
Kolieska pre jednoduchý presun
áno
Hmotnosť
72 kg
Zdroj napájania
4x AA batérie
Maximálna výška cvičenca
bez obmedzenia
Rozmery po zostavení (d/š/v)
123 x 67,5 x 142 cm
Kategória použitia
Komerčné použitie

AirBike inSPORTline Beast - alternatívy - všetko skladom

AirBike inSPORTline Beast - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 4 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Perfektní zpracování. Vše je velmi masivní a robustní, takže na něm mohu cvičit i se svými 110 kily. Ale je to fakt makačka. Na žádném jiném stroji nezapojíte tolik svalových partií najednou, jako na této mašince.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Jsem nadšený,robustní konstrukce,jednoduše rešené.Když si chci dát do těla tak stačí zabrat a za pár minut jsem k.o.Cena odpovídá kvalitě výrobku,jsem spokojený.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Zatím ve stádiu seznamovaní...

Bytelná konstrukce na kolečkách s možností přemístění po bytě dle potřeby...

velice hezký vzhled

dobrá cena

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Výborná kvalita provedení, rychlé procvičení i delší program, zatím vše vyhovuje :-) Doporučuji

AirBike inSPORTline Beast - video

AirBike inSPORTline Beast - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov