Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Stepper inSPORTline Holister AKCIA

Revolučný stepper s pohyblivými držadlami, vďaka ktorým precvičíte celé telo. S robustnou konštrukciou a magnetickým brzdným systémom je zaručená dlhá životnosť. viac


1 449,90 €

1 787 € s DPH

-19%

Ušetríte 337,10 €

Vaša vernostná zľava 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Ak je tovar označený ako "Servis u zákazníka", vybavenie reklamácie sa bude konať priamo u zákazníka v rámci záručnej lehoty, náklady znáša predávajúci. V prípade, že zariadenie nie je možné opraviť na mieste bude nami odvezený do servisného strediska k vybaveniu reklamácie. Po vybavení reklamácie bude opravené zariadenie doručené k zákazníkovi pokiaľ nie je reklamácia vybavená inak o čom bude zákazník informovaný telefonicky alebo e-mailom. Služba "Servis u zákazníka" sa vzťahuje iba na tovar umiestnený na území SR.

 • Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Stepper inSPORTline Holister je spoľahlivý stroj pre posilnenie stehenného a sedacieho svalstva simulujúci výstup do kopca alebo do schodov. Jeho robustná konštrukcia s nosnosťou až 130 kg a magnetický brzdný systém zaručujú dlhú životnosť. Vďaka výške kroku presahujúcej 25 cm sa dokonale precvičia a spevnia vytúžené partie. O pohodlie a bezpečnosť pri cvičení sa starajú priestranné nášľapy s protišmykovou úpravou a dva páry držadiel, z ktorých sú jedny držadlá pevné a druhé pohyblivé. V pevných držadlách sú zabudované snímače tepovej frekvencie. Menší rozostup nášľapov vám zaistí ergonomicky prirodzenejší pohyb. Samozrejmosťou sú transportné kolieska, držiak na fľašu, stojan na tablet či systém pre vyrovnanie nerovností podlahy.


Majte tréning vždy pod kontrolou

Computer stepperu je vybavený kvalitným 7" displejom pre maximálne prehľadné zobrazovanie tréningových hodnôt a jeho ovládanie je veľmi jednoduché a prirodzené. Na displeji sa zobrazuje vždy výkon, otáčky za minútu, čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a tepová frekvencia.


Spaľujte maximálne množstvo kalórií

Vďaka rozsiahlej ponuke programov si pri stepperi inSPORTline Holister príde každý na svoje. Pre športovcov, ktorí sa nechcú zdržovať zbytočným nastavovaním, disponuje stepper aj možnosťou rýchleho štartu. Okrem iného ponúka aj programy intervalové, pri ktorých zo seba dostanete maximum!


Precvičte celé telo

Vďaka špeciálnym pohyblivým držadlám dostane cvičenie na stepperi Holister nový rozmer! Možností úchopu držadiel je hneď niekoľko, vy tak precvičíte nielen spodnú časť tela, ako bolo doteraz pri stepperi zvykom. Zároveň bola konštrukcia steppera navrhnutá tak, aby šetrila vaše kĺby a vy ste tak mohli bez obmedzenia dosiahnuť svoje ciele!


Kľúčové vlastnosti:

 • domáci stepper s robustnou konštrukciou
 • plne elektronické ovládanie
 • spoľahlivý brzdný systém s dlhou životnosťou
 • bohatá programová vybavenosť
 • prehľadný displej
 • elektronicky nastaviteľný odpor
 • jednoduché a intuitívne ovládanie
 • možnosť nabíjania telefónu či tabletu
 • počítač zobrazuje: čas, úroveň, vzdialenosť, spálené kalórie, výkon (WATT), rýchlosť, otáčky za minútu (RPM), tepovú frekvenciu
 • HRC program: stroj zvyšuje alebo znižuje záťaž tak, aby bol používateľ neustále v optimálnej zóne tepovej frekvencie


Technický popis:

hmotnosť záťažového kolesa 5,5 kg
ovládanie elektronické
počet stupňov záťaže 16
výška kroku 25,3 cm
celkový počet programov 13
prednastavené programy 9
používateľské programy 4
HRC program áno
WATT program nie
manuálny program áno
snímače tepovej frekvencie áno
stojan na tablet áno
držiak na fľašu áno
prijímač hrudného pásu áno, pre nekódovaný analógový 5kHz signál
odporúčame Sigma 5kHz (dosah 1 meter, s možnosťou výmeny batérie) alebo Polar T34 (dosah 4 m, bez možnosti výmeny batérie)
hrudný pás súčasťou balenia nie
transportné kolieska áno
systém vyrovnania nerovností áno
celkové rozmery 118 x 79 x 181 cm
rozmery balenia 116 x 140 x 45 cm
maximálna výška používateľa bez obmedzenia
maximálna nosnosť 130 kg
hmotnosť 82,6 kg
brzdný systém magnetický
zdroj napájania 220V, 230V
kategória HC (podľa EN957)
použitie domáce

 

Parametre produktu

Kategória použitia Domáce použitie
Nastavenie záťaže áno
Typ pohybu klasický
Gumové tiahla nie
Hmotnosť 82.60 kg
Maximálna nosnosť 130 kg
Nastavenie výšky kroku nie
Počítadlo krokov áno
Meranie tepovej frekvencie áno
Rýchlosť chôdze áno

Alternatívy

Stráženie dostupnosti produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke