Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka City Boss GX2 čierna 8" (Kód produktu: C1025)

Elektrická kolobežka City Boss GX2 čierna 8"

Výkonná ultraľahká elektrokolobežka so skladacou konštrukciou, tempomatom a nosnosťou až 100 kg.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Výkonná ultraľahká elektrokolobežka so skladacou konštrukciou, tempomatom a nosnosťou až 100 kg. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
269 € s DPH
Cena bez DPH:
224,17 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka City Boss GX2 čierna 8"

Elektrická kolobežka City Boss GX2 je navrhnutá pre jazdu na kratšie vzdialenosti po meste. Kompaktná konštrukcia kolobežky vyrieši poslednú míľu z parkoviska do zamestnania či kombináciu viacerých dopravných prostriedkov na ceste do školy.

S dômyselným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte do 3 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 106 cm a hmotnosti iba 11,2 kg ju ľahko prenesiete do výťahu alebo preveziete autom, vlakom, MHD a uskladníte doma či v garáži. Pretože možno rám sklopiť aj do parkovacej polohy, kolobežka nepotrebuje stojanček.

Bezúdržbový motor 250 W je vhodný pre jazdcov do 80 kg a v prípade prudšieho kopca môžete motoru dopomôcť odstrkovaním. Vzhľadom na nízky nášľap 11 cm a menší odpor motora možno na kolobežke bez prílišnej námahy dôjsť aj s vybitou batériou.

Tlačidlom na dotykovom LCD displeji môžete prepínať medzi 3 režimami nastavenia rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý 15 km/h; stredný 20 km/h; rýchly 25 km/h.

Batériu Li-Ion 6 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 3 hodiny. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 12 km. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy záleží od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teploty a pod.

Na LCD displeji môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť a celkovú prejdenú vzdialenosť. Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete podržaním dotykového tlačidla na displeji. Kolobežku zastavíte zadnou elektronickou či nášľapnou brzdou.

Rám kolobežky z leteckého hliníka znesie zaťaženie až 100 kg. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 12 rokov. Po opotrebovaní skladacieho mechanizmu ho možno nastaviť tak, aby mechanizmus nemal nepríjemnú vôľu v riadení.

Obe pevné pneu vás vždy dovezú do cieľa bez rizika defektu a vďaka veľkosti 8" bezpečne prekonajú aj drobné nerovnosti. Predné a zadné odpruženie pomáha tlmiť nepríjemné vibrácie. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Kolobežka je certifikovaná podľa smernice CE 2006/42 / EC. Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu letecký hliník
typ batérie Li-Ion
prevádzkové napätie 48 V
typ motora bezkomutátorový jednosmerný
max. stúpanie 9,5° (17%)
výkon motora 250 W
kapacita batérie 6 Ah / 24 V
max. rýchlosť 25 km/h
dojazd na 1 nabitie 12 km
rýchlosť nabíjania 3 h
max. nosnosť 100 kg
hmotnosť 11,2 kg
veľkosť pneu 8" (20,3 cm)
druh pneu predné aj zadné pevné
brzdy zadná elektronická a nášľapná
3 rýchlostné režimy cca 15/20/25 km/h
odporúčaný vek 12+
odporúčaná výška jazdca 155 - 200 cm
výška riadidiel 97 cm
šírka riadidiel 43 cm
šírka nášľapu 13 cm
dĺžka nášľapu 44 cm
výška nášľapu - horná 11 cm
výška nášľapu - svetlá 6,5 cm
rozmery rozloženej kolobežky d106 x š38 x v109 cm
rozmery zloženej kolobežky d106 x š22 x v49 cm
LCD displej napájaný z centrálnej batérie
predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
brzdové LED svetlo napájané centrálnou batériou
skladací mechanizmus
blatníky
predný tlmič
zadný tlmič
nabíjačka súčasťou balenia

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka City Boss GX2 čierna 8" - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka City Boss GX2 čierna 8" - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
100 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
155 cm
Batéria
6 Ah / 24 V
Dojazd
12 km
Maximálna rýchlosť
25 km/h
Maximálne stúpanie
9.50 °
Hmotnosť
11.20 kg
Výkon motora
250 W
Veľkosť kolies
8"
Brzdy
zadní elektronická, zadná nášľapná
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1060 x 380 x 1090 mm
Typ kolies
bezdušové
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie
Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov