Fitness>Pomôcky na cvičenie>Rebriny, ribstole>Príslušenstvo k rebrinám > Hrazda na rebriny inSPORTline Steadyline 90 cm (Kód produktu: DRM013)

Hrazda na rebriny inSPORTline Steadyline 90 cm

Hrazda na rebriny špeciálne vyrobená pre rebriny Steadyline so šírkou 90 cm!

Hrazda na rebriny špeciálne vyrobená pre rebriny Steadyline so šírkou 90 cm! viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
97,70 € s DPH
Cena bez DPH:
81,42 €
Pôvodná cena:
110,60 €
- ušetríte 12,90 € (12%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Hrazda na rebriny inSPORTline Steadyline 90 cm

Pokiaľ máte doma rebriny, hrazda inSPORTline Steadyline 90 cm jednoznačne rozšíri váš tréningový repertoár! Vďaka tomuto doplnku skvele precvičíte a posilníte paže aj chrbát prostredníctvom zhybov a príťahov. Cviky si navyše môžete uľahčiť pomocou gumových pásov, ktoré poskytujú odpor a znižujú zdvíhanú hmotnosť, takže uľahčujú tieto náročné cviky aj pre úplných začiatočníkov. Ak sa vám naopak zdajú tieto cviky príliš jednoduché, môžete skúsiť záťaže na telo. Posilňovať môžete aj brušné svalstvo a priečky v obmedzenej miere dovoľujú aj tréning prostredníctvom rúčkovania.

A ak hrazdu zavesíte na jednu z nižších priečok, môžete z nej pre svoje deti vytvoriť praktický stolík! Stačí na ňu nasadiť stôl k rebrinám inSPORTline Steadyline 90 !

Hrazda je vyrobená z kvalitného smrekového dreva, takže je veľmi pevná a zároveň dizajnom dokonale ladí s rebrinami série Steadyline. Závesný mechanizmus funguje jednoducho a nie je na ňom potrebné nič skrutkovať. Hrazdu navyše môžete zavesiť na ľubovoľnú priečku. Hrazda na rebriny inSPORTline Steadyline vám pomôže posilňovať vlastnou hmotnosťou aj z pohodlia domáceho prostredia!


Technický popis:

Hrazda na rebriny inSPORTline Steadyline 90 cm - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
100 kg
Typ hrazdy
Na rebriny
Materiál
Drevo
Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov