Výživový doplnok inSPORTline Pre Workout 240g AKCIA
10,90 €
17,40 €
Produkty v porovnávači
Policový stojan na šesťhranné aj klasické jednoručky, tri poschodia, nastaviteľná šírka políc. viac
E-shop: na sklade - 26.5. u Vás
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | Doručíme do 5 dní | |
| Košice | Doručíme do 5 dní | |
| Trenčín | Doručíme do 5 dní | |
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Trojradový stojan na jednoručné činky inSPORTline Ratuantre s vysokozáťažovými policami ponúka praktické a bezpečné riešenie na prehľadné uloženie jednoručných činiek v komerčných aj domácich posilňovniach.
Odolná oceľová konštrukcia z profilu 50 x 50 mm zaisťuje vysokú stabilitu aj pri maximálnom zaťažení 300 kg. Naklonené police uľahčujú manipuláciu s činkami počas tréningu a pomáhajú udržať tréningový priestor organizovaný.
Police s nastaviteľným rozstupom líšt v rozsahu 6,5 až 14,5 cm umožňujú uloženie rôznych typov činiek. Stabilná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivé používanie aj pri vysokom zaťažení.
Poctivý tréning začína pri dobre organizovaných činkách a vybavení, na ktoré je vždy spoľah.
Technický popis:
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Výška | 92 cm |
| Šírka | 128 cm |
| Počet pozícii | 3 |
| Dĺžka | 50 cm |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Nosnosť | 300 kg |
| Kategória použitia | Komerčné použitie |