Detská cyklo prilba Abus Youn-I 2.0
58,90 €
na sklade
Produkty v porovnávači
Odľahčený hliníkový rám, kvalitné komponenty, čeľusťové brzdy, otočné radenie. viac
Veľkosť rámu: 9" (115-135 cm)
Farba: Fresh Green
E-shop: 3-5 dní
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | nedostupné | |
| Košice | nedostupné | |
| Trenčín | nedostupné | |
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Juniorský bicykel KELLYS NAGA AIR BELT 18" je moderný juniorský bicykel, ktorý kombinuje ľahkosť, výkon a štýl. S odľahčeným 9" rámom a 20" kolesami je ideálny pre mladých cyklistov, ktorí chcú posunúť svoje zručnosti na ďalšiu úroveň.
Skvelé jazdné vlastnosti zaisťuje otočné radenie s dvoma prevodmi a odolné plášte Schwalbe umožňujúce plynulú jazdu na ceste aj v miernom teréne. Komfort, bezpečnosť a spoľahlivosť zaisťujú kvalitné komponenty, vrátane čeľusťových bŕzd a ergonomického sedla.
Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je juniorský bicykel KELLYS NAGA AIR BELT 18" obľúbený u všetkých náročnejších mladých cyklistov. Pripravte sa na nezabudnuteľné cyklistické zážitky!
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Kellys si vyhradzuje právo meniť informácie ako sú špecifikácia produktov, výbavy, modelov, farieb a materiálov.
Technický popis:
| rám | KELLYS Superlight double butted Aluminium alloy Junior 18", Belt Drive System |
| veľkosť rámu | 9" |
| vidlica | Aluminium alloy |
| hlav. zloženie | semi-integrated |
| stred. zloženie | cartridge (110mm) |
| kľuky | Belt Drive System crankset (52T) - dĺžka 115 mm |
| radenie | Automatic Shift, 2-speed |
| počet prevodov | 2 |
| kazetové pastorky | 28T |
| reťaz | Rubber / Carbon belt |
| brzdy | TEKTRO V-brake |
| brzdové páky | TEKTRO |
| náboje | alloy / STURMEY-ARCHER A2 Compact Automatic 2-speed Internal Geared Hub (20 dier) |
| ráfiky | KLS 355x19 (20 dier) |
| plášte | SCHWALBE Billy Bonkers Performance 50-355 (18"x2.0) ADDIX, folding |
| predstavec | ZOOM - diam 28.6 mm / bar bore 25.4 mm / 0° / dĺžka 40 mm |
| riadidlá | ZOOM RiseBar - diam 31.8 mm / šírka 460 mm |
| sedlovka | alloy - diam 27.2 mm / dĺžka 250 mm |
| sedlo | SELLE ROYAL Explora Junior |
| pedále | plastic |
| výplet kolesa | steel black |
| rukoväte | kraton |
| hmotnosť | 6.96 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Hmotnosť | 6.96 kg |
|---|---|
| Brzdy | Čeľusťové |
| Voľnobeh | áno |
| Počet prevodov | 2 |
| Odpruženie | nemá |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Určenie | detské |
| Veľkosť kolies | 18" |
| Prídavné stabilizačné kolieska | nie |
| Stojan | nie |
| Typ radenia | otočné |
| Protišľapná brzda | nie |
| Modelový rok | 2026 |
| Odpružená vidlica | nie |