Minipumpa inSPORTline Bannia AKCIA
4,50 €
6,90 €
Produkty v porovnávači
Dámsky horský bicykel s 29" kolesami, odpruženou vidlicou, hydraulickými kotúčovými brzdami a kvalitnými komponentmi Shimano. viac
Veľkosť rámu:
Farba: pearl white/gold
Zvoľte variant produktu
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Dámsky horský bicykel 4EVER Yoga Gold Lady 29" je krásny a spoľahlivý horský bicykel vyrobený cyklistkám na mieru! S odľahčeným hliníkovým rámom a vzduchom odpruženou vidlicou SR SUNTOUR XCR bez problémov zvládne aj ten najnáročnejší trail.
O bezpečnosť počas jazdy sa potom starajú kvalitné hydraulické kotúčové brzdy Shimano a odolné plášte SCHWALBE Racing Ralph. Preraďovať môžete medzi 12 rýchlosťami a maximálne sa tak prispôsobiť ako terénu, tak svojim schopnostiam. Je to skrátka skvelý horský bicykel na rýchlu jazdu v náročnom aj miernom teréne.
Horský bicykel 4EVER Yoga Gold Lady 29" ponúka skvelú priechodnosť terénom, pohodlie aj stabilitu vďaka kvalitnej vidlici so 100 mm zdvihom, spoľahlivým plášťom a starostlivo zladeným komponentom. Bicykel je ideálny pre športovo ladené jazdkyne s ambíciami.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický opis:
| Rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| Vidlica | SR SUNTOUR XCR AIR 100 RLO |
| Veľkosť rámu | 15,5", 17,5" |
| Prevodník | SHIMANO FC-MT510-1 12SPD 32T |
| Stredové zloženie | Integrované |
| Radenie | SHIMANO DEORE SL-M6100 1x12SPD |
| Prehadzovačka | SHIMANO DEORE RD-M6100 12SPD |
| Počet prevodov | 12 |
| Kazeta | SUNRACE CSMZ8 12 SPD 11-51T |
| Reťaz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| Brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| Brzdové páky | SHIMANO BL-MT201 |
| Predný náboj | SHIMANO HB-QC300 |
| Zadný náboj | SHIMANO FH-QC300 |
| Ráfiky | MACH1 FZR-XC 29" |
| Plášte | SCHWALBE Racing Ralph 29x2,25" |
| Pedále | UNION SP-600 |
| Riadidlá | EXCLUSIVE pieskované 740mm |
| Predstavec | EXCLUSIVE pieskované |
| Sedlovka | EXCLUSIVE pieskované |
| Sedlo | SELLE ITALIA X3 LADY BOOST SF |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| S nízkym nástupom | nie |
|---|---|
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Brzdy | Kotúčové |
| Typ kotúčovej brzdy | hydraulická |
| Počet prevodov | 12 |
| Typ radenia | páčkové |
| Odpruženie | predná vidlica |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Šírka plášťa | 2.25 " |
| Stojan | nie |
| Retro | nie |
| Určené pre seniorov | nie |
| Určenie | dámske |
| Hmotnosť | 12.50 kg |
| Modelový rok | 2026 |