Akumulátorová pumpa inSPORTline Gaberila s powerbankou a LED svetlom AKCIA
33,90 €
39,90 €
Produkty v porovnávači
Pohodlný a dobre ovládateľný cestný bicykel, hydraulické kotúčové brzdy, širšie plášte, perfektné jazdné vlastnosti na ceste aj v miernejšom teréne. viac
Veľkosť rámu:
Farba:
Zvoľte variant produktu
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Gravel bicykel 4EVER Grizzly Race 28" je alternatívou cestného bicykla, ktorá sa líši v niekoľkých významných detailoch. Vidlica je rozšírená, vďaka čomu je možné osadiť výrazne širšie plášte, a s bicyklom tak môžete bez obáv vyjsť mimo cesty. Rám je zároveň celkovo kratší než pri cestnom bicykli, čo umožňuje pohodlnejší posed.
Bicyklu nechýbajú ani hydraulické kotúčové brzdy, ktoré pri cestných bicykloch tiež nie sú zvykom. Gravel bicykel 4EVER Grizzly Race 28" je tak ideálnou voľbou pre milovníkov klasickej jazdy po ceste, ktorí však na svojich výletoch neodolajú vyjsť na poľnú cestu alebo do iného terénu.
S jazdou mimo cesty si tento model hravo poradí aj vďaka karbónovému rámu. Prevodový systém Shimano s 24 rýchlosťami zabezpečí hladké a plynulé preraďovanie za každej situácie. Veľmi nízka hmotnosť, širšie plášte SCHWALBE G-ONE Allround, karbónový rám či spoľahlivé kotúčové brzdy - to všetko robí z Gravel bicykla 4EVER Grizzly Race 28" skvelú voľbu pre jazdu po ceste aj mimo nej.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | CARBON HIGH MODULUS 700C |
| veľkosť rámu | 19" / 20" / 21" / 22" / 23" |
| vidlica | CARBON DURABLE 12mm |
| stredové zloženie | FSA BB-4000 MegaExo |
| kľuky | SHIMANO GRX FC-RX820-2 12SPD 48/31T |
| prehadzovačka | SHIMANO GRX RD-RX820 12SPD |
| prešmykač | SHIMANO GRX FD-RX820 |
| radenie | SHIMANO GRX ST-RX820 2x12SPD |
| počet prevodov | 24 |
| kazeta | SHIMANO CS-HG710-12 12SPD 11-36T |
| reťaz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| brzdy | SHIMANO GRX BR-RX820 (160/140) |
| plášte | SCHWALBE G-ONE Allround 40-622 |
| predstavec | EXCLUSIVE sand blasted |
| riadidlá | EXCLUSIVE sand blasted 440 mm |
| sedlovka | EXCLUSIVE carbon |
| sedlo | SELLE ITALIA X3 XP BOOST SF |
| ráfiky | Mavic ALLROAD 1 |
| hmotnosť | 9,7 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Počet prevodov | 24 |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbónový |
| Veľkosť kolies | 28" |
| Brzdy | Kotúčové, Hydraulické |
| Odpružená vidlica | nie |
| Odpruženie | nemá |
| Typ radenia | pákové |
| Hmotnosť | 9.70 kg |
| Modelový rok | 2026 |