Minipumpa inSPORTline Bannia AKCIA
4,50 €
6,90 €
Produkty v porovnávači
Krásny horský bicykel pre ženy! Špeciálne upravený rám v športovom dizajne s 29'' kolesami, vzduchom odpruženou vidlicou a kotúčovými brzdami! To všetko doplnené kvalitnými komponentmi Shimano. viac
Veľkosť rámu:
Farba: violet/hologram
Zvoľte variant produktu
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Dámsky horský bicykel 4EVER Ibiza Twenty Lady 29" je krásny a spoľahlivý horský bicykel vyrobený cyklistkám na mieru! S odľahčeným hliníkovým rámom a vzduchom odpruženou vidlicou SR Suntour XCM 100 bez problémov zvládneš aj ten najnáročnejší trail.
O bezpečie počas jazdy sa starajú kvalitné hydraulické kotúčové brzdy Shimano a odolné plášte SCHWALBE Smart Sam. Počas jazdy môžeš prehadzovať medzi 20 rýchlosťami a maximálne sa tak prispôsobiť terénu aj svojim schopnostiam. Je to skrátka skvelý horský bicykel pre rýchlu jazdu v náročnom aj miernom teréne.
Hlavnou prednosťou 29" kolies je vynikajúca priechodnosť terénom, perfektné tlmenie nerovností terénu vďaka vidliciam SR SUNTOUR a držanie stopy pri náročných zjazdoch vďaka spoľahlivým plášťom. Všetky bicykle 4EVER 29“ vynikajú svojím športovým poňatím a sú určené pre všetkých jazdcov a jazdkyne so súťaživými ambíciami.
Každý majiteľ ocení pohodlie počas jazdy aj po hodinách v sedle, aby si mohol pošetriť drahocennú energiu na posledné kilometre. Okrem krásneho športového dizajnu podčiarkuje osobitý charakter tejto triedy predovšetkým dokonalé zladenie všetkých použitých komponentov.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| vidlica | SR SUNTOUR XCM 100 |
| veľkosť rámu | 16" / 18" |
| prevodník | SHIMANO FC-U6000-2 10SPD 36/22T |
| stredová os | Integrated |
| radenie | SHIMANO CUES SL-U6000 2x10SPD |
| menič | SHIMANO CUES RD-U6020 10SPD |
| počet prevodov | 20 |
| prešmykač | SHIMANO FD-U4000 |
| kazeta | SHIMANO CS-LG300 10SPD 11-39T |
| reťaz | SHIMANO LG500 10SPD |
| brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT201 |
| predný náboj | SHIMANO HB-TX505 |
| zadný náboj | SHIMANO FH-TX505 |
| ráfiky | MACH1 NEURO DISC 29" |
| plášte | SCHWALBE Smart Sam 29x2,1" |
| pedále | UNION SP |
| riadidlá | EXCLUSIVE sand blasted 720mm |
| predstavec | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlo | SELLE ITALIA |
| hmotnosť | 12,5 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| S nízkym nástupom | nie |
|---|---|
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Brzdy | Kotúčové |
| Typ kotúčovej brzdy | hydraulická |
| Počet prevodov | 20 |
| Typ radenia | páčkové |
| Odpruženie | predná vidlica |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Šírka plášťa | 2.10 " |
| Stojan | nie |
| Retro | nie |
| Určené pre seniorov | nie |
| Určenie | dámske |
| Hmotnosť | 12.50 kg |
| Modelový rok | 2026 |