Cyklo prilba Nexelo City
35,90 €
na sklade
Produkty v porovnávači
Pevný oceľový rám, čeľusťové brzdy, 6 prevodov, pohodlné sedlo, stojan, zadný nosič, košík a zvonček. viac
Veľkosť rámu: 19" (165-180 cm)
Farba: krémová
E-shop: na sklade - 28.5. u Vás- zostáva
Objednajte do 12:00 zajtra u Vás
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | Doručíme do 2 dní | |
| Košice | Doručíme do 2 dní | |
| Trenčín | Doručíme do 2 dní | |
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Objavte čaro cyklistiky s mestským bicyklom Reactor Swan 28“, ktorý spája štýl s praktickosťou. Robustný 19" oceľový rám a veľké 28" kolesá sú stvorené na ladné preplávanie ulicami aj parkmi. Vyvážená geometria vám dopraje pohodlnú, vzpriamenú pozíciu s perfektným výhľadom. Pohodlný nástup a sedlo vám spríjemnia každodenné cesty za prácou aj kávou.
Pod ladnými krivkami sa ukrýva spoľahlivé osadenie, ktoré vás nenechá v štychu. Presné radenie zaisťuje prehadzovačka Shimano so 6 prevodmi, s ktorou ľahko zvládnete rovinky aj mestské nadjazdy. O bezpečné zastavenie sa starajú účinné čelusťové V-Brake brzdy. Bicykel je obutý do odolných plášťov Kenda.
Tento mestský bicykel s košíkom a nosičom je okamžite pripravený vyraziť do premávky. Predný košík pojme nákup či tašku, zatiaľ čo zadný nosič unesie všetko ostatné. Praktické blatníky a kryt reťaze spoľahlivo ochránia váš outfit pred kalužami. Nechybá ani jasné predné svetlo pre bezpečnú jazdu za šera, stabilný stojan, odrazky a zvonček. Stačí len naskočiť a užiť si mesto zo sedla.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| Rám | oceľový |
| Veľkosť rámu | 19" |
| Vidlica | oceľová, pevná |
| Počet prevodov | 6 |
| Brzdy | V-Brake, čeľusťové |
| Prehadzovačka | Shimano |
| Plášte | Kenda 700x40C |
| Ráfiky | dvojstenné, hliníkové, 36 dier |
| Výbava | blatníky, zadný nosič, košík, stojan, kryt reťaze, odrazky, zvonček |
| Veľkosť kolies | 28" |
| Nosnosť | 110 kg |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Výbava | zadný nosič, košík, predné svetlo, stojan |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Hmotnosť | 17 kg |
|---|---|
| Materiál rámu | Oceľový |
| Brzdy | Čeľusťové |
| Veľkosť kolies | 28" |
| Šírka plášťa | 1.60 " |
| Typ radenia | otočné |
| Počet prevodov | 6 |
| Odpruženie | nemá |
| Určenie | pánske, dámske |
| Retro | áno |
| Určené pre seniorov | áno |
| S nízkym nástupom | áno |
| Predné svetlo | áno |
| Blatníky | Áno |
| Stojan | áno |
| S košíkom | áno |
| S nosičom | áno |
| Modelový rok | 2026 |