Súprava blatníkov inSPORTline Bikobran 27,5"-29"
13,90 €
na sklade
Produkty v porovnávači
Elektrobicykel aj do náročného terénu, ľahký rám s optimálnou geometriou, stredový pohon, plne integrovaná odnímateľná batéria s dojazdom až 150 km. viac
Veľkosť rámu: S (14", 150-160 cm)
Farba: Rose Gold
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | NA SKLADE | |
| Košice | Doručíme do 3 dní | |
| Trenčín | NA SKLADE | |
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Na všetky bicykle a elektrobicykle zakúpené cez náš e-shop alebo v našich predajniach poskytujeme prvú garančnú prehliadku zadarmo. Garančnú prehliadku vykonávame na našich predajniach a to po najazdení 100 km (max do 300 km a do 3 mesiacov od nákupu). Keď budete mať o garančnú prehliadku záujem, vyplňte a odošlite servisný formulár. Naše servisné oddelenie vás následne bude kontaktovať.
Dámsky horský elektrobicykel KELLYS TAYEN RS10 P 27.5" je horský bicykel s ľahkým hliníkovým rámom prispôsobeným ženám, ktorý si bez problémov poradí aj s tým najobtiažnejším terénom.
Unikátny dizajn v spojení so špičkovým stredovým motorom PANASONIC GXM s výkonom 250 W napájaným batériou s kapacitou 20 Ah s dojazdom až 150 km robia z tohto bicykla nezameniteľný model. Centrálny pohon zaisťuje dokonalé prenášanie energie aj skvelé vyváženie a je tým najlepším, čo súčasný trh môže ponúknuť. K výborným jazdným vlastnostiam prispieva aj do rámu plne integrovaná batéria. Parádny dizajn je potom len čerešničkou na torte.
O odpruženie sa stará kvalitná vzduchová vidlica značky SR SUNTOUR so zdvihom 120 mm. V kombinácii so širokými plášťami SCHWALBE sa tak nebudete musieť báť vyjsť naozaj kamkoľvek. Dámsky horský elektrobicykel Kellys Tayen RS10 P je ďalej vybavený komponentmi Shimano – prehadzovačkou a radením s 9 prevodmi. Hydraulické kotúčové brzdy s kotúčmi s priemerom 180 mm si s rýchlosťou bicykla hravo poradia. Elektrický bicykel je prepracovaný do posledného detailu. Geometria rámu zaisťuje optimálne nízke ťažisko a poteší aj vedenie bovdenov jeho vnútrom.
Tento model si zamiluje každá milovníčka horskej cyklistiky.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Kellys si vyhradzuje právo meniť informácie ako sú špecifikácia produktov, výbavy, modelov, farieb a materiálov.
Všeobecné pokyny na skladovanie a údržbu batérií:
Batériu (alebo celý výrobok vrátane batérie - pokiaľ nie je možné jej vybratie) sa odporúča skladovať na tienistom a suchom mieste pri teplote od 10°C do 20°C.
Ak predpokladáte, že nebudete výrobok používať dlhšiu dobu, odporúčame batériu nabiť a dobíjať na 100% kapacity aspoň raz za mesiac alebo postupovať podľa odporúčaní výrobcu uvedených v návode na používanie. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu vyčerpaniu menovitej kapacity batérie počas jej životnosti.
Technický opis:
| Rám | KELLYS TAYEN RS-series - Superľahký dizajn, pokročilé robotické zváranie Al 6061-T6 / Navrhnuté a vyrobené v EURÓPE / integrovaná odnímateľná batéria, 1.5“ kónická (tapered) hlavová rúrka, 12x148 mm Boost pevná os |
| Veľkosť rámu | S |
| Motor | PANASONIC GXM, max. krútiaci moment 100 Nm |
| Batéria | KELLYS K2 AMXXPRO CARBON 725 Wh - supervysoká hustota energie 213 Wh/kg, hmotnosť 3,4 kg, kapacita 20 Ah, spolu vyvinuté spoločnosťami KELLYS-BMZ |
| Dojazd | až 150 km |
| Vidlica | SR SUNTOUR XCM32 AIR LOR DS (27.5") Boost, 120 mm, vzduchová / Speed Lockout / 15 mm pevná os |
| Hlavové zloženie | ACROS 1.8" kónické (tapered) semi-integrované |
| Kľuky | MIRANDA Delta (36T) - dĺžka 170 mm |
| Radenie | SHIMANO Cues SL-U4000-9R Rapidfire Plus |
| Prehadzovačka | SHIMANO Cues U4000 (direct mount) |
| Počet prevodov | 9 |
| Kazeta | SHIMANO Linkglide CS-LG300-9 (11-46T) |
| Reťaz | SHIMANO Linkglide CN-LG500 |
| Brzdy | SHIMANO MT200 hydraulické kotúčové |
| Brzdové kotúče | 180 mm predný / 180 mm zadný |
| Brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| Náboje | SHIMANO TC500-15-B / TC500-HM-B Disc Center Lock (32 dier) |
| Pevná os | predná SR SUNTOUR 15x110 mm |
| Ráfiky | KLS Draft 23 Disc 584x23 (32 dier) |
| Výplet kolesa | nehrdzavejúca oceľ čierna |
| Plášte | SCHWALBE Smart Sam Active Line 57-584 (27.5"x2.25) K-Guard |
| Predstavec | KLS Active - priemer 28.6 mm / priemer riadidiel 31.8 mm / dĺžka 50 mm |
| Riadidlá | KLS Active RiseBar - priemer 31.8 mm / zdvih 18 mm / šírka 720 mm |
| Gripy | KLS Poison OneLockon |
| Sedlovka | KLS Active - priemer 30.9 mm / dĺžka 400 mm |
| Sedlo | KLS Ascend |
| Pedále | plastové |
| Príprava na stojan | otvory s rozstupom 40 mm na zadnej stavbe |
| Príprava na zadný nosič | nie |
| Hmotnosť | 22,9 kg |
Pozor: Z výroby je obmedzenie rýchlosti nastavené na 25 km/h tak, aby elektrobicykel spĺňal normu pre prevádzku na pozemných komunikáciách a bol podľa zákona posudzovaný ako bicykel. Pri prekročení tejto rýchlosti sa asistencia motora automaticky vypne. Motor ale nekladie odpor, takže vlastnou silou môžete šliapať aj rýchlejšie. Obmedzenie nie je štandardne možné nastaviť na hodnotu vyššiu ako 25 km/h. Pokiaľ by sa tak stalo, išlo by o porušenie príslušnej normy a takto upravený ebike by bol, pri použití na pozemných komunikáciách, považovaný za motorové vozidlo! Zároveň by dochádzalo k nadmernému opotrebovaniu motora, či batérie elektrobicykla a výrobca by v takom prípade mohol odmietnuť záručnú opravu.
Predpokladaný maximálny dojazd je mimoriadne závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: rovný/plochý terén bez protivetra, okolitá teplota 20°C, mimoriadne úzke bezprofilové pneumatiky nafúknuté na odporúčaný tlak, používanie ekonomického jazdného režimu (pokiaľ takým bicykel disponuje), hmotnosť cyklistu pod 70 kg.
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Batéria | 20 Ah/725 Wh, KELLYS Re-Charge V10 Li-ion internal removable |
|---|---|
| Výdrž batérie | 725 Wh |
| Kapacita batérie | 20 Ah |
| Napätie | 36 V |
| Dojazd až | 150 km |
| Motor | Panasonic |
| Model motora | PANASONIC GXM |
| Prenos sily | centrálny |
| Maximálny krútiaci moment | 100 Nm |
| Brzdy | Kotúčové |
| Displej | PANASONIC Bluetooth® 5.0 navigation Side Color Display |
| Typ kotúčovej brzdy | hydraulická |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Typ radenia | páčkové |
| Počet prevodov | 9 |
| Odpruženie | predná vidlica |
| Uzamykanie odpruženia | áno |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Veľkosť kolies | 27,5" |
| Šírka plášťa | 2.25 " |
| Určené pre seniorov | nie |
| S nízkym nástupom | nie |
| Typ elektrobicykla | Horský |
| Mullet | nie |
| Skladacia konštrukcia | nie |
| Teleskopická sedlovka | nie |
| Stojan | nie |
| Určenie | dámske |
| Hmotnosť | 22.90 kg |
| Modelový rok | 2026 |