Minipumpa inSPORTline Bannia AKCIA
4,50 €
6,90 €
Produkty v porovnávači
Horský bicykel s dámskou geometriou pre pohodlnú jazdu, kvalitné komponenty Shimano, spoľahlivé kotúčové brzdy a páčkové radenie. viac
Veľkosť rámu: 18" (160-175 cm)
Farba: piesková/šedá
E-shop: na sklade - 28.5. u Vás- zostáva
Objednajte do 12:00 zajtra u Vás
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | Doručíme do 2 dní | |
| Košice | Doručíme do 2 dní | |
| Trenčín | Doručíme do 2 dní | |
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Objavte slobodu jazdy s bicyklom, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu tempu aj terénu! Dámsky horský bicykel Olpran Mellisa 27,5" má pohodlné ovládanie, maximálnu stabilitu a prirodzený posed, vďaka ktorému si užijete každú jazdu – od mestských uličiek po lesné chodníky.
Odpružená vidlica vám dá kontrolu nad terénom, zatiaľ čo kotúčové brzdy zaručia istotu a bezpečnosť za každého počasia. Bicykel je vybavený spoľahlivým radením Shimano s 18 prevodmi, ktoré vám umožní ľahko zdolať prudké výjazdy aj svižné zjazdy bez zbytočnej námahy. Robustné plášte vám dodajú trakciu a istotu na štrku, blate aj suchých cestách.
Olpran Mellisa 27,5" je vstupenka do sveta zážitkov, kde máte každý kilometer vo svojich rukách. Pohodlné sedlo navrhnuté pre ženy, odolné komponenty a premyslené detaily robia z tohto bicykla ideálneho partnera na každé dobrodružstvo.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | hliník (ALU) |
| vidlica | odpružená |
| hlav. zloženie | klasické – oceľové |
| stred. zloženie | oceľové, os 119 mm |
| kľuky | oceľ, 24-34-42/170 mm |
| menič | SHIMANO |
| radenie | SHIMANO, INDEX |
| počet prevodov | 18 |
| kazetové pastorky | Shimano, 14-28T |
| reťaz | oceľ, Z6 |
| brzdy | kotúčové, 160 mm |
| náboje | oceľ, 36 dier |
| ráfiky | hliníkové dvojstenné |
| plášte | 27" horské |
| predstavec | oceľ, klasický, 80 mm |
| riadidlá | oceľové, rovné, 580 mm |
| sedlovka | oceľ, rovná, 28,6x250 mm |
| sedlo | 280x160 mm čierne, PU, so svorkou |
| pedále | plastové, guľôčkové, odrazky, bórová os |
| príprava na zadný nosič | áno |
| hmotnosť | 15,3 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| S nízkym nástupom | nie |
|---|---|
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Brzdy | Kotúčové |
| Počet prevodov | 18 |
| Typ radenia | páčkové |
| Odpruženie | predná vidlica |
| Veľkosť kolies | 27,5" |
| Stojan | áno |
| Retro | nie |
| Určené pre seniorov | nie |
| Určenie | dámske |
| Hmotnosť | 15.30 kg |
| Modelový rok | 2026 |