Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Bežecký pás inSPORTline Galdigar

Jedinečný stroj, ktorý funguje ako motorový aj bezmotorový pás! Naviac má vibračnú funkciu, ktorá z priestrannej bežeckej plochy urobí vibračnú plošinu pre posilňovanie celého tela. viac


E-shop: na sklade -

Predajne:
 • Bratislava
 • Košice
 • Trenčín

Doručíme do 3 dní

Na predajniach
Bratislava Doručíme do  5 dní
Košice Doručíme do  5 dní
Trenčín Doručíme do  5 dní
3 699,90 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Ak je tovar označený ako "Servis u zákazníka", vybavenie reklamácie sa bude konať priamo u zákazníka v rámci záručnej lehoty, náklady znáša predávajúci. V prípade, že zariadenie nie je možné opraviť na mieste bude nami odvezený do servisného strediska k vybaveniu reklamácie. Po vybavení reklamácie bude opravené zariadenie doručené k zákazníkovi pokiaľ nie je reklamácia vybavená inak o čom bude zákazník informovaný telefonicky alebo e-mailom. Služba "Servis u zákazníka" sa vzťahuje iba na tovar umiestnený na území SR.

 • Montáže strojov sú rozdelené do troch skupín podľa časovej a technickej náročnosti. V prípade objednania montáže sa s Vami automaticky spojí telefonicky jeden z našich kvalifikovaných technikov a po dohode vykoná montáž. Lacnejšie stroje väčšinou zvládnete zmontovať svojpomocne, ale pokiaľ si predsa len neveríte alebo sa tým nechcete zaoberať, môžete si objednať platenú montáž našim odborným technikom.

 • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

 • Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku 10 rokov! To si môžeme dovoliť len preto, že sme si kvalitou našich produktov istí! Rovnako poskytujeme rozšírenú záruku 10 rokov na všetky bicykle značiek Kellys, 4EVER, Devron, DHS, Kreativ a tiež na všetky elektrobicykle. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 rokov záruka sa vzťahuje na rám stroja/rám bicykla.

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

Popis

Bežecký pás inSPORTline Galdigar je multifunkčný stroj pre profesionálne i domáce využitie, ktorý ponúka úžasnú variabilitu tréningu! To preto, že ho možno vďaka unikátnej bežeckej ploche používať ako motorový aj bezmotorový pás! Stačí si na displeji zvoliť, ktorú funkciu preferujete. A aby toho nebolo málo, bežecká plocha má aj vibračnú funkciu! To znamená, že keď je pás v kľude, môžete s ním pracovať ako s vibračnou plošinou a posilňovať tak rôzne svalové skupiny. Vďaka tomu aktivujete hlboké stabilizačné svalstvo a posuniete tréning ešte o niečo ďalej.

Bežecká plocha je navyše veľmi priestranná takže sa na nej môžete bez obáv rozbehnúť až na maximum 22 km/h. V oboch režimoch - motorovom i bezmotorovom - možno navyše upravovať stupeň náklonu. A ak budete pri behu potrebovať oporu, k dispozícii máte hneď 2 páry držadiel - dlhé postranné rukoväte alebo čalúnené úchyty priamo pod displejom. Pri tréningu si navyše môžete strážiť tep - stroj má tiež prijímač signálu kompatibilný s Bluetooth hrudnými pásmi.

Vďaka robustnému rámu unesie konštrukcia hmotnosť až 150 kg a trénovať tak na ňom môže každý člen domácnosti. Pre efektívnejšiu manipuláciu je vybavený transportnými kolieskami. Tréning vám ďalej spríjemní držiak pre odloženie fľaše na pitie alebo stojan na tablet.

 

Ide to s motorom i bez

Jednoznačne najväčšou výhodou modelu Galdigar je možnosť vypnúť elektrický pohon bežeckej plochy. Vďaka tomu ju môžete rozpohybovať vlastnou silou, a zapojiť tak do svojho tréningového repertoáru aj chôdzu bokom alebo odrážanie jednou nohou. Pomocou tlačidiel na ovládanie rýchlosti potom nastavujete silu odporu. V motorovom aj bezmotorovom režime potom máte možnosť nastaviť si sklon bežeckej plochy!

Vibrácie pre maximálne zapojenie svalov

Jedinečnou funkciou tohto pásu je možnosť zapnúť vibrácie bežeckej plochy. Vďaka tomu budete mať v posilňovni nielen špičkový bežecký pás, ale aj vibračnú plošinu s rozmermi 170 x 50 cm, ktorú môžete použiť na posilňovanie takmer všetkých svalových skupín. Môžete na nej stáť, sedieť, vykonávať drepy, kliky alebo rôzne formy vzporu - fantázii sa medze nekladú! Rýchlosť vibrácií upravíte pomocou tlačidiel pre zmenu rýchlosti.

Žiadne zbytočné nastavovanie

Jednou z výhod bežeckého pásu Galdigar je aj to, že sa nemusíte príliš zaoberať nastavovaním funkcií a programov. Každý zo 4 režimov (RUNNING - motorový, RESISTANCE - bezmotorový s nastavením záťaže, MANUAL - bezmotorový bez záťaže, VIBRATION - vibrácie) má na ovládacom paneli svoje vlastné tlačidlo. Dôležitá je potom funkcia pauza, vďaka ktorej môžete pohodlne tréning prerušiť a po prestávke nadviazať tam, kde ste skončili. K úprave rýchlosti/odporu a sklonu bežeckej plochy môžete použiť buď tiež tlačidlá alebo regulačné kolieska na vnútornej strane držadiel.

Kľúčové vlastnosti:

 • multifunkčný bežecký pás 3v1
 • bežeckú plochu možno poháňať motorom i vlastnou silou
 • program pre zapnutie vibrácií v bežeckej ploche
 • nastavenie sklonu, rýchlosti i odporu
 • možnosť prepojenia s Bluetooth hrudným pásom
 • robustná konštrukcia s vysokou nosnosťou
 • funkcia Pauza
 • LED displej
 • transportné kolieska
 • computer zobrazuje: rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, čas, náklon, tepovú frekvenciu

Technický popis:

výkon motora 2,5 HP
rozmery bežeckej plochy 170 x 50 cm
zdvih bežeckej plochy (sklon) elektronický
počet stupňov sklonu bežeckej plochy 15 stupňov
maximálny sklon bežeckej plochy 8,5° (15%)
rýchlosť 1 - 22 km/h
vhodný aj pre chôdzu áno, bez obmedzenia
celkový počet programov 4
prednastavené programy 0
používateľské programy 0
HRC program nie
manuálny program áno
snímače tepovej frekvencie nie
držiak na fľašu áno
stojan na tablet áno
transportné kolieska áno
systém vyrovnania nerovností áno
odpruženie nie
bezpečnostná brzda áno
prijímač hrudného pásu áno (Bluetooth, 2.4 GHz)
hrudný pás súčasťou balenia nie
audio vstup áno
sklápacia konštrukcia nie
celkové rozmery stroja v177 x š95 x d172 cm
rozmery v sklopenom stave X
rozmery balenia d198 x š99 x v47 cm
maximálna nosnosť 150 kg
hmotnosť 192 kg
zdroj napájania 220 V, 230 V
kategória SB (podľa EN957)
využitie komerčné, domáce


Video


Parametre produktu

Maximálna nosnosť 150 kg
Výkon motora 2.50 HP
Zdvih bežeckej plochy elektronický
Počet úrovní zdvihu 15
Maximálny sklon bežeckej plochy 8,5° (15 %)
Dĺžka bežeckej plochy 170 cm
Šírka bežeckej plochy 50 cm
Minimálna rýchlosť 1 km/h
Maximálna rýchlosť 22 km/h
Vhodný aj pre chôdzu áno, bez obmedzení
Celkový počet programov 4
Prednastavené programy 0
Používateľské programy 0
Funkcia Pauza áno
HRC program nie
Manuálny program áno
Snímače tepovej frekvencie nie
Držiak na fľašu áno
Stojan na tablet áno
Transportné kolieska áno
Systém vyrovnávania nerovností áno
Bezpečnostná brzda áno
Prijímač hrudného pásu áno
Hrudný pás súčasťou balenia nie
Audio vstup áno
Sklápacia konštrukcia nie
Výška v prevádzkovom stave 177 cm
Šírka v prevádzkovom stave 95 cm
Dĺžka v prevádzkovom stave 172 cm
Typ pásu Motorový, Bezmotorový
Hmotnosť stroja 192 kg
Zdroj napájania 220 - 240 V
Kategória SB (podľa EN957)
Použitie (určenie) komerčné

Alternatívy

Stráženie ceny produktu