Predajne inSPORTline opäť otvorené. Využite možnosť nakúpiť tovar aj osobne na našich predajniach.
Predajne inSPORTline opäť otvorené. Využite možnosť nakúpiť tovar aj osobne na našich predajniach.
Šport>Elektrobicykle>Mestské elektrobicykle > Mestský elektrobicykel Le Grand Elille 1.0 28" - model 2020 (Kód produktu: LGLHZ128X)

Mestský elektrobicykel Le Grand Elille 1.0 28" - model 2020

Elegantný elektrobicykel ideálny do mesta, predný pohon, batéria s dojazdom až 70 km, odpružená vidlica a sedlovka pre maximálne pohodlie.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Elegantný elektrobicykel ideálny do mesta, predný pohon, batéria s dojazdom až 70 km, odpružená vidlica a sedlovka pre maximálne pohodlie. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
980 € s DPH
Cena bez DPH:
816,67 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Mestský elektrobicykel Le Grand Elille 1.0 28" - model 2020

Mestský elektrobicykel Le Grand Elille 1.0 je štýlový bicykel priamo stvorený pre mestskú prevádzku. Svojím vzhľadom sa zapáči skôr dámam a znížený hliníkový rám s monotubnou geometriou ocenia aj seniori. Nasadnúť či zosadnúť nebude žiadny problém. O bezproblémový chod sa stará výborný motor Bafang s výkonom 250 W, ktorý je umiestnený v prednom náboji. V spolupráci s batériou s kapacitou 7,8 Ah, umiestnenou pod zadným nosičom, elektrobicykel ponúkne dojazd až 70 km. Vystačí tak aj na niekoľko Vašich ciest. Pohon umožňuje niekoľko stupňov asistencie a pri rýchlosti nad 25 km/h sa automaticky vypne.

Mestský elektrobicykel Le Grand Elille 1.0 nezaostáva ani svojimi komponentami. Vybavený je spoľahlivými čeľusťovými brzdami, kvalitnými plášťami a 3 prevodmi v náboji. Vďaka odpruženej vidlici a sedlovke bude jazda pohodlná aj na rozbitých cestách. Bohatá je aj funkčná a bezpečnostná výbava - nechýba predné a zadné osvetlenie, blatníky, zadný nosič ani stojan. Poteší aj anatomicky tvarované sedlo a mäkké rukoväte na riadidlách zo syntetickej kože. Elektrobicykel Le Grand Elille 1.0 je skvelou voľbou pre každodenné prechádzky v meste, cesty do práce či na nákup.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:


Technický popis:

rám Aluminium Performance, hliníkový
vidlica Zoom HL 730AMS, odpružená, zdvih 50 mm
motor Bafang G310 250 W, predný pohon
batéria Bafang 7,8 Ah
dojazd až 70 km
prehadzovačka Shimano Nexus, nábojová
počet prevodov 3
brzdy V-brake, čeľusťové
plášte 28 "x 1.75
sedlovka Zoom, odpružená
sedlo Velo. syntetická koža
rukoväte Velo, syntetická koža
ďalšia výbava zadný nosič, stojan, blatníky, zvonček, osvetlenie

Pozor: Z výroby je obmedzenie rýchlosti nastavené na 25 km/h tak, aby elektrobicykel spĺňal normu pre prevádzku na pozemných komunikáciách a bol podľa zákona posudzovaný ako bicykel. Obmedzenie nie je štandardne možné nastaviť na hodnotu vyššiu ako 25 km/h. Pokiaľ by sa tak stalo, išlo by o porušenie príslušnej normy a takto upravený elektrobicykel by bol, pri použití na pozemných komunikáciách, považovaný za motorové vozidlo! V tom prípade je vodič povinný mať pri sebe platný vodičský preukaz so zapísaným vodičským oprávnením AM. 


Predpokladaný maximálny dojazd je mimoriadne závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: rovný/plochý terén bez protivetra, okolitá teplota 20°C, mimoriadne úzke bezprofilové pneumatiky nafúknuté na odporúčaný tlak, používanie ekonomického jazdného režimu (pokiaľ takým bicykel disponuje), hmotnosť cyklistu pod 70 kg.

Mestský elektrobicykel Le Grand Elille 1.0 28" - model 2020 - Parametre produktu

Motor
Bafang G310
Batéria
7,8 Ah, Bafang BT
Veľkosť kolies
28"
Počet prevodov
3
Výkon motora
250 W
Dojazd
70 km
Displej
Bafang DP E10, LED
Rám
Performance Aluminium
Materiál rámu
Hliníkový
Brzdy
Čeľusťové
Odpružená vidlica
áno
Prenos sily
na prednom kolese
Vidlica
Zoom 730AMS 50 mm
Zadná brzda
V-Brake
Predná brzda
V-Brake
Zadný náboj
Shimano Nexus SG-3R40, 36H, Nut
Predný náboj
BAFANG FM G310.250.V
Zadný plášť
28"x1.75"
Predný plášť
28"x1.75"
Typ radenia
otočné
Prehadzovačka
Shimano Nexus
Gripy
syntetická koža
Sedlovka
Zoom odpružená
Blatníky
Áno
Typ elektrobicykla
Mestský
Motor
Bafang
Rok
2021

Mestský elektrobicykel Le Grand Elille 1.0 28" - model 2020 - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov