Šport>Elektrokolobežky>Skladacie elektrokolobežky > Elektrická kolobežka W-TEC Dalfin 10" - šedá (Kód produktu: 22143-2)

Elektrická kolobežka W-TEC Dalfin 10" - šedá

Revolučná kolobežka s vyberateľnou batériou a displejom. Podsvietený podvozok, nosnosť 100 kg a dojazd až 40 km!

Revolučná kolobežka s vyberateľnou batériou a displejom. Podsvietený podvozok, nosnosť 100 kg a dojazd až 40 km! viac »

Farba
šedá modrá
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
559 € s DPH
Cena bez DPH:
465,83 €
Pôvodná cena:
769 €
- ušetríte 210 € (27%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre

Elektrická kolobežka W-TEC Dalfin 10"

Elektrická kolobežka W-TEC Dalfin je revolučná elektrokolobežka s vyberateľnou batériou a displejom. Užívajte si jednoduchú a pohodlnú jazdu vďaka tejto skvelej kolobežke, ktorá má dojazd až 40 km. Vďaka svojej nízkej hmotnosti 16,9 kg a jednoduchému systému zloženia, sa behom okamihu zmení na kompaktného spoločníka. Maximálna rýchlosť kolobežky je 25 km/h, ktorá sa dá korigovať tromi rýchlostnými módmi. Samozrejmosťou je aj bezpečná jazda, o ktorú sa postará kombinácia kotúčového a elektronického brzdového systému, kvalitné osvetlenie s vysokým dosahom a protišmykové držadlá, vďaka ktorým sa stanú aj dlhšie trasy úplne pohodlnými.

Inovatívnym prvkom tejto kolobežky je vyberateľná batéria, ktorú ľahko behom pár sekúnd dokážete bez pomoci akéhokoľvek náradia vybrať a uschovať. Kolobežku tak môžete zanechať v garáži či pivnici a batériu nabíjať v pohodlí domova. Batériu Li-Ion ľahko dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za cca 4 hodiny. Na jedno dobitie s kolobežkou prejdete až 40 km, takže pri kratších trasách ju nemusíte zakaždým dobíjať, navyše máte neustále prehľad o stave batérie vďaka kontrolkám na displeji. Pokiaľ by ste chceli tento dojazd predĺžiť až na 80 km, stačí si zakúpiť náhradnú batériu, ktorú po vybití tej prvej jednoducho bez pomoci náradia v kolobežke vymeníte a môžete pokračovať v zdolávaní ďalších kilometrov. V prípade vybitia batérie možno na kolobežke dôjsť aj núdzovo bez použitia motora.
Rovnako ako batériu, dokážete na tejto elektrokolobežke vyňať displej. Kolobežka sa bez displeja nedá zapnúť a vy tak s vybratým displejom zvýšite ochranu proti krádeži. Navyše predné svetlo integrované v displeji funguje aj bez pripojenia ku kolobežke, takže môžete displej využiť ako núdzovú baterku. Displej je ľahko čitateľný aj na priamom slnku. Zaobchádzať s kolobežkou sa naučí každý takmer okamžite - všetky funkcie možno totiž ovládať iba tromi tlačidlami. Pokiaľ práve budete mať odpočinkovú pauzu, tak si môžete dobiť svoj mobilný telefón, či iné zariadenie. Jednoducho odpojíte displej od napájania a pripojíte svoje zariadenie.Úplnou lahôdkou je ďalšia revolučná vychytávka a to farebné podsvietenie podvozku! Toto podsvietenie vám zaistí vyššiu bezpečnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Osvetlenie sa spustí pri zapnutí predného svetla a svieti po celú dobu jazdy. Váš podvozok s meniacimi sa farbami tak bude pripomínať rebelské neónové podvozky vytunených áut!

O hladkú jazdu sa postarajú 10" kolesá, ktoré perfektne tlmia nárazy a navyše majú protišmykový vzor, takže si užijete bezpečnú bezstarostnú jazdu aj na mokrých cestách. Bezkomutátorový motor umiestnený v zadnom kolese navyše nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu. Široký nášľap poskytne dostatok priestoru pre obe chodidlá. Využiť môžete tiež praktický tempomat.


Táto kolobežka je jednoducho ideálnou voľbou pre premiestňovanie po meste v dennom mestskom ruchu. Vo voľnom čase s ňou potom môžete vyraziť na výlety a užívať si čerstvý vzduch. Jej všestrannosť z nej robí ideálnu voľbu a skvelý spôsob, ako tráviť voľný čas.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu hliník
výkon motora 350 W
typ motora bezkomutátorový
maximálna rýchlosť 25 km/h
rýchlostné režimy 15/25 km/h
batéria Li-Ion, 10,4 Ah, 360 Wh, 36 V
dojazd na jedno nabitie až 40 km
čas pre plné nabitie cca 4 hodiny
brzdy zadná kotúčová, predná elektronická
pneumatiky predná aj zadná nafukovacia
veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
rozmery nášľapu d 45 x š 15 cm
výška nášľapu (horná) 15 cm
výška nášľapu (spodná) 8 cm
výška riadidiel 122 cm
šírka riadidiel 42,5 cm
osvetlenie predné a zadné svetlo, automatické brzdové
rozmery kolobežky d118 x š42,5 x v122 cm
rozmery zloženej kolobežky d118 x š42,5 x v47,5 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 100 kg
hmotnosť 16,9 kg
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, stojanček, odnímateľný displej, odnímateľná batéria, blatníky, zvonček, tempomat, podvozok s meniacimi sa led diódami

K tejto elektrickej kolobežke Dalfin máte možnosť dokúpenia náhradnej batérie 36V / 10Ah.


Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.

Elektrická kolobežka W-TEC Dalfin 10" - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka W-TEC Dalfin 10" - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
100 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 10,4Ah / 36V
Dojazd
40 km
Maximálna rýchlosť
25 km/h
Maximálne stúpanie
13 °
Hmotnosť
16.90 kg
Výkon motora
350 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
predná magnetická, zadná kotúčová
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1220 x 425 x 1180 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie
Sedlo
nie

Elektrická kolobežka W-TEC Dalfin 10" - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov