Cyklo prilba Kellys Dare II
59,90 €
na sklade
Produkty v porovnávači
Mestský e-bike so stredovým motorom PANASONIC, nízkym nástupom, plne integrovanou batériou a výbavou na jazdu v meste aj mimo neho. viac
Veľkosť rámu:
Zvoľte variant produktu
Bicykle Crussis, Levit, Kellys, Ghost a Lapierre sú takmer kompletne zostavené a nastavené. Posielame ich zabalené v originálnom prepravnom obale, aby sa predišlo akýmkoľvek poškodeniam pri preprave. Montáž je jednoduchá, stačí iba nasadiť predné koleso, pedále, otočiť riadidlá a donastavovať bicykel podľa návodu a môžete vyraziť… Alebo sa zastavte na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo v Košiciach a vo vopred dohodnutom termíne Vám tu bicykel zadarmo pripravíme na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť, po najazdení prvých 100 km, garančnú prehliadku zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Na všetky bicykle a elektrobicykle zakúpené cez náš e-shop alebo v našich predajniach poskytujeme prvú garančnú prehliadku zadarmo. Garančnú prehliadku vykonávame na našich predajniach a to po najazdení 100 km (max do 300 km a do 3 mesiacov od nákupu). Keď budete mať o garančnú prehliadku záujem, vyplňte a odošlite servisný formulár. Naše servisné oddelenie vás následne bude kontaktovať.
Mestský elektrobicykel Crussis ONE-Country 7.11 513Wh 27,5" je skvele vybavený mestský elektrobicykel, s ktorým sa môžete vydať aj na dlhšie výpravy po okolí! Na rozdiel od väčšiny mestských bicyklov je tento model vybavený stredovým motorom Panasonic GX Power Plus s plne integrovanou batériou, takže je dokonale vyvážený! Batéria LG s kapacitou 14,25 Ah vás dovezie až 130 km ďaleko, takže môžete bez obáv vyraziť do mesta aj mimo neho. Vďaka zníženej rámovej trubke je bicykel vhodný aj pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Pre pohodlnú jazdu je bicykel vybavený hydraulickými brzdami, odpruženou vidlicou Suntour XCM32 NLO DS a kvalitnými plášťami Schwalbe. Kolesá s priemerom 27,5“ kombinujú jazdné vlastnosti štandardných rozmerov a vďaka dvom dostupným veľkostiam rámu sa na e-biku pohodlne odvezú dámy aj páni. S praktickým nosičom a blatníkmi sa môžete vydať do práce, na nákupy aj víkendovú jazdu!


Elektrobicykel ONE-Country 7.11 je vybavený vidlicou s pružinovým tlmením SUNTOUR XCM32 NLO DS 27,5" so zdvihom 100 mm. Pre prispôsobenie vidlice váhe cyklistu stačí pootočením upraviť predpätie pružiny a prispôsobiť ho tak hmotnosti a štýlu jazdy jazdca. V teréne potom vidlica skvele tlmí nárazy, zatiaľ čo na rovnom povrchu zbytočne nepruží. Uzamyká sa z korunky.


Srdcom elektrobicykla je vyberateľná batéria LG 36V/14,25 Ah (513 Wh), úplne integrovaná do rámu. V kombinácii so stredovým motorom tak prispieva k ideálnemu vyváženiu celého bicykla. Na jedno nabitie vás takto silná batéria dovezie až 130 km ďaleko (v závislosti od profilu trate).


PANASONIC GX Power Plus je spoľahlivý motor pre jazdcov, ktorí potrebujú väčšiu podporu najmä v náročnom teréne. Je ideálny pre športové a trekingové bicykle, pretože vyvinie skvelý výkon aj na lesných a štrkových cestách. Motor je vybavený torzným snímačom šliapania, disponuje krútiacim momentom 75 Nm a váži len 3,2 kg.
Farebný LCD displej PANASONIC potom zobrazuje informácie o aktuálnom stave batérie, využívanom stupni asistencie, rýchlosti a prejdenej vzdialenosti. Okrem troch režimov asistencie HIGH, STANDARD a ECO je k dispozícii aj dynamický režim AUTO, ktorý poskytuje asistenciu v závislosti od vstupného krútiaceho momentu jazdca. Tešiť sa môžete tiež na USB port pre nabíjanie telefónu.

Elektrobicykle CRUSSIS sú zostavované a testované priamo na území Českej republiky pod profesionálnym dozorom a v spolupráci s cyklo odborníkmi. Táto progresívna česká značka je zárukou kvality, moderného dizajnu a maximálneho pôžitku z jazdy.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Všeobecné pokyny na skladovanie a údržbu batérií:
Batériu (alebo celý výrobok vrátane batérie - pokiaľ nie je možné jej vybratie) sa odporúča skladovať na tienistom a suchom mieste pri teplote od 10°C do 20°C.
Ak predpokladáte, že nebudete výrobok používať dlhšiu dobu, odporúčame batériu nabiť a dobíjať na 100% kapacity aspoň raz za mesiac alebo postupovať podľa odporúčaní výrobcu uvedených v návode na používanie. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu vyčerpaniu menovitej kapacity batérie počas jej životnosti.
Technický popis:
| rám | Alu 6061 |
|---|---|
| motor | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm, stredový |
| batéria | LG Li-Ion 36V / 513 Wh (14,25 Ah) - integrovaná do rámu, vyberateľná - je možné ju nabíjať mimo bicykla |
| nabíjačka | 2 Ah |
| dojazd | až 130 km |
| menič | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 rýchlostí |
| radenie | SHIMANO SL-M310, 8 rýchlostí |
| prevody | 1 x 8 |
| kazeta | SHIMANO CS-HG31, 8 rýchlostí |
| reťaz | KMC X8 |
| vidlica | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykateľná z vidlice |
| brzdy | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm/160 mm (predný/zadný) |
| ovládanie | PANASONIC LCD panel, farebný displej |
| plášte | SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35 |
| ráfiky | CRUSSIS 27,5", dvojstenné, vložkované, 30 mm |
| náboje | CRUSSIS disc, venčekové ložisko, 32D |
| predstavec | CRUSSIS AL, 60 mm, uhol 15° |
| riadidlá | CRUSSIS AL 31,8 mm, šírka 680 mm |
| gripy | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| sedlovka | CRUSSIS so zámkom, 30,9 / 350 mm |
| sedlo | Selle ROYAL |
| ďalšia výbava | blatníky, zadný nosič, osvetlenie |
| príprava pre stojan | otvory s rozstupom 40 mm na zadnej stavbe |
| hmotnosť | Váženie elektrobicyklov neprebieha podľa žiadneho zavedeného štandardu, ktorého by sa držali všetci výrobcovia. Niektoré značky uvádzajú umelo znížené hmotnosti. Pre zistenie váhy bicykla je potrebné nechať ho zvážiť priamo na predajni. |
| nosnosť | 120 kg (hmotnosť používateľa + hmotnosť nákladu + hmotnosť bicykla) |
Pozor: Z výroby je obmedzenie rýchlosti nastavené na 25 km/h tak, aby elektrobicykel spĺňal normu pre prevádzku na pozemných komunikáciách a bol podľa zákona posudzovaný ako bicykel. Pri prekročení tejto rýchlosti sa asistencia motora automaticky vypne. Motor ale nekladie odpor, takže vlastnou silou môžete šliapať aj rýchlejšie. Obmedzenie nie je štandardne možné nastaviť na hodnotu vyššiu ako 25 km/h. Pokiaľ by sa tak stalo, išlo by o porušenie príslušnej normy a takto upravený ebike by bol, pri použití na pozemných komunikáciách, považovaný za motorové vozidlo! Zároveň by dochádzalo k nadmernému opotrebovaniu motora, či batérie elektrobicykla a výrobca by v takom prípade mohol odmietnuť záručnú opravu.
Predpokladaný maximálny dojazd je mimoriadne závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: rovný/plochý terén bez protivetra, okolitá teplota 20°C, mimoriadne úzke bezprofilové pneumatiky nafúknuté na odporúčaný tlak, používanie ekonomického jazdného režimu (pokiaľ takým bicykel disponuje), hmotnosť cyklistu pod 70 kg.
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Farba | šedá |
|---|---|
| Výdrž batérie | 513 Wh |
| Kapacita batérie | 14,25 Ah |
| Napätie | 36 V |
| Dojazd až | 130 km |
| Motor | Panasonic |
| Model motora | PANASONIC GX Power Plus |
| Prenos sily | centrálny |
| Maximálny krútiaci moment | 75 Nm |
| Brzdy | Kotúčové |
| Typ kotúčovej brzdy | hydraulická |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Typ radenia | páčkové |
| Počet prevodov | 8 |
| Odpruženie | predná vidlica |
| Uzamykanie odpruženia | áno |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Veľkosť kolies | 27,5" |
| Šírka plášťa | 2.35 " |
| Určené pre seniorov | áno |
| S nízkym nástupom | áno |
| Typ elektrobicykla | Mestský |
| Mullet | nie |
| Skladacia konštrukcia | nie |
| Teleskopická sedlovka | nie |
| Stojan | nie |
| Určenie | pánske, dámske |
| Maximálna nosnosť | 120 kg |
| Modelový rok | 2026 |