Detská cyklo prilba Kellys Acey 022 AKCIA
29,90 €
34,90 €
Produkty v porovnávači
Horský bicykel pre malé slečny, odľahčený hliníkový rám, kvalitné komponenty, vhodný pre deti od 6 rokov. viac
Veľkosť rámu: 11" (110-135 cm)
Farba: strieborná/tyrkysová/lesk
E-shop: 3-5 dní
| Na predajniach: | ||
|---|---|---|
| Bratislava | nedostupné | |
| Košice | nedostupné | |
| Trenčín | nedostupné | |
Bicykle DHS, Devron, Kreativ, Kross, Alpina, Reactor, Galaxy, Capriolo a Coral sú z 80% zostavené a nastavené. Stačí iba nasadiť pedále, otočiť riadidlá, nastaviť brzdy a niektoré ďalšie komponenty podľa návodu a môžete vyraziť. Zastavte sa tiež na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo Košiciach a na požiadanie Vám tu bicykel pripravíme 100% pripravený na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť prvú garančnú prehliadku po najazdení 100 km zadarmo.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Záruka 2 roky
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Detský bicykel Kross Lea Mini 1.0 20" je moderný detský bicykel s odľahčeným hliníkovým rámom a 20" kolesami.
Bicykel je vybavený šesťrýchlostnou prehadzovačkou značky Shimano. O bezpečnosť sa starajú kvalitné čeľusťové brzdy. Bicykel je vhodný ako na cestu, tak do miernejšieho terénu. Rám bicykla je pri sedlovke mierne prehnutý, čo uľahčuje zosadanie a nasadanie.
Vďaka týmto vlastnostiam a parádnemu vzhľadu je detský bicykel Kross Lea Mini 1.0 20" obľúbený u všetkých malých cyklistiek.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | Aluminium Performance |
| vidlica | STEEL |
| stred. zloženie | SUNRUN |
| kľuky | STEEL |
| prehadzovačka | SHIMANO TOURNEY TY200 |
| radenie | SHIMANO RV200 |
| počet prevodov | 6 |
| kazetové pastorky | SUNRUN TSFL-6I (14-28T) |
| reťaz | YBN 6S |
| brzdy | V-Brake (čeľusťové) |
| náboje | GULI |
| ráfiky | ALUMINIUM |
| plášte | 20"x2,1" |
| predstavec | ALUMINIUM REG. 70MM/22,2 |
| riadidlá | ALUMINIUM (500mm, 22,2mm) |
| sedlovka | Steel (25,4mm, 250mm) |
| sedlo | KROSS |
| pedále | PLASTIC COMPOSITE |
| gripy | KROSS |
| hmotnosť | 10,1 kg |
Poznámka: fotografie sú ilustračné, farebné spracovanie niektorých komponentov (sedlo, pedále) sa môže líšiť
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Hmotnosť | 10.10 kg |
|---|---|
| Brzdy | Čeľusťové |
| Voľnobeh | áno |
| Počet prevodov | 6 |
| Pre výšku postavy | 105-135 cm |
| Odpruženie | nemá |
| Odporúčané od | 6 rokov |
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Určenie | detské |
| Veľkosť kolies | 20" |
| Prídavné stabilizačné kolieska | nie |
| Stojan | nie |
| Typ radenia | otočné |
| Protišľapná brzda | nie |
| Odpružená vidlica | nie |
| Modelový rok | 2026 |