Fitness>Trenažéry>Bežecké pásy>Domáce bežecké pásy > Bežiaci pás TechnoGym MyRun (Kód produktu: DCKN2BB)

Bežiaci pás TechnoGym MyRun

Elegantný domáci bežecký pás, prehľadný displej, zabudovaný prehrávač hudby, skvelé odpruženie a pohodlná bežecká plocha, plná podpora Apple iOS, jednoduchá a rýchla inštalácia.

Elegantný domáci bežecký pás, prehľadný displej, zabudovaný prehrávač hudby, skvelé odpruženie a pohodlná bežecká plocha, plná podpora Apple iOS, jednoduchá a rýchla inštalácia.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
2 950 € s DPH
Cena bez DPH:
2 458,24 €
Vernostná zľava:
Splátková kalkulačka

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Video (1)

Bežiaci pás TechnoGym MyRun

Bežecký pás TechnoGym MyRun je luxusný bežiaci pás na domáce použitie. Jeho špičkové parametre ponúkajú ten najpohodlnejší a najtichší beh. Veľká bežecká plocha poskytuje dostatok priestoru pre človeka o akejkoľvek výške a je tak stopercentne univerzálny. Vďaka nosnosti až 140 kg a hmotnosti 92 kg je tento pás skutočne robustný a zaručuje tak extrémne dlhú životnosť aj pri každodennom používaní. Je plne kompatibilný s operačným systémom Apple iOS, prostredníctvom ktorého dokáže poskytnúť veľké množstvo informácií, plánovanie tréningov, pokrok výkonu v priebehu času a ďalšie. Celý pás príde už zložený, inštalácia trvá len 5 minút. Stačí len rozbaliť, zapojiť a začať trénovať.


TechnoGym
patrí medzi významných svetových výrobcov fitness zariadení, ktorými sú vybavované posilňovne najrôznejšieho druhu po celom svete. Technogym rovnako ako podobní výrobcovia, rozdeľuje svoje výrobky do niekoľkých radov, konkrétne rady sa potom líšia možnosťami využitia, rozdielnou elektronikou, vybavením a pod. Bežiaci pás Technogym MyRun je navrhnutý tak, aby Vám poskytol dokonalý zážitok z behu s osobnými tréningovými programami a okamžitú spätnú väzbu na techniku behu. Ide o prvé bežecké riešenie, ktoré jednoducho použijete aj na svojom tablete (nie je súčasťou) a trvalo zlepšíte Vašu techniku chôdze a behu.


S tabletom alebo bez neho

Stiahnite si do Vášho tabletu aplikáciu MyRun a vyberte si program, ktorý Vám vyhovuje. Umiestnite zariadenie na konzolu, stlačte tlačidlo Single Switch (patent v riadení) a začnite svoj tréning. Alebo si priamo na páse nastavte vyhovujúcu rýchlosť a sklon, stlačte tlačidlo Single Switch a začnite sa pohybovať.


Objavte Technogym MyRun

RUNNING RATE je index vyvinutý lekárskym a vedeckým tímom Technogym, ktorý meria Váš bežecký výkon. Index sa zvyšuje, ak zvýšite rýchlosť pri zachovaní ideálnej frekvencie krokov, pomáha zlepšovať Vašu efektivitu a znižuje riziko zranenia.


Prispôsobivý a tichý povrch

Inovatívna bežecká plocha sa prispôsobí Vašej bežeckej technike a znižuje riziko zranenia tým, že absorbuje dopad bez spomalenia Vášho pohybu. Zaistí hladký a tichý beh, a to aj pri rýchlosti 20 km / h.


Maximálne pohodlie, minimálna plocha

Bežecký pás MyRun Vám prináša rovnakú slobodu pohybu ako profesionálne bežecké pásy s najlepším pomerom medzi priestorom na beh a celkovou plochou stroja v triede. S MYRUN TECHNOGYM bude Váš tréning ešte zábavnejší a efektívnejší - naplánujte si cvičenie a pravidelné tréningy podľa Vašich individuálnych potrieb a cieľov.


Beh do rytmu

Funkcia Running Music vyberie z Vášho zoznamu piesní tie, ktoré najlepšie vyhovujú tempu Vášho behu. Vďaka tomu je MYRUN TECHNOGYM prvý interaktívny hudobný bežiaci pás vôbec.


Technický popis:

 • mimoriadne tichý motor
 • výkon motora: 8,0 HP
 • komfortná široká bežecká plocha s veľkými okrajmi
 • veľkosť bežeckej plochy 143 × 50 cm
 • rýchlosť 0,8 až 20 km / h
 • elektricky nastaviteľný sklon 0 až 12 %
 • komfortné odpruženie bežeckej plochy
 • umožňuje tichý beh aj pri maximálnej rýchlosti
 • veľmi rýchle sprevádzkovanie (cca 5 minút)
 • napájanie: sieťová prípojka 230 V / 50 Hz
 • dĺžka: 176 cm
 • šírka: 96 cm
 • výška: 126 cm
 • hmotnosť: 92 kg
 • maximálna nosnosť: 140 kg
 • vhodné pre domáce použitie
 • zariadenia Apple nie sú súčasťou balenia


Najnižšia spotreba energie

Bežecký pás Technogym MyRun sa vďaka senzoru priblíženia zapne až po Vašom príchode. Priemerne spotrebuje 700 W pri 10 km / h. Ak ho práve nepoužívate, automaticky prejde do pohotovostného režimu, v ktorom spotrebuje menej ako 0,5 W (trieda AA + pri domácich spotrebičoch).


Montáž za 5 minút

Dizajn a balenie sú navrhnuté tak, že si zariadenie sami veľmi rýchlo a jednoducho zmontujete. Zvládnete to za 5 minút a hneď môžete začať trénovať.

Cvičením na bežeckom páse posilňujete tieto partie:

Bežiaci pás TechnoGym MyRun - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Bežiaci pás TechnoGym MyRun - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
140 kg
Hrudný pás
nie
Rozmery bežeckej plochy
143 x 50 cm
Maximálny výkon motora
6.50 HP
Rozmery po zostavení (d/š/v)
176 x 79 x 126 cm
Maximálny sklon
12 %
Počet programov
15
Snímače tepovej frekvencie v rukovätiach
nie
Maximálna rýchlosť
20 km/h
Odpruženie
áno
Bezpečnostný kľúč
áno
Systém vyrovnania nerovností podlahy
áno
Zdroj napájania
Sieťový adaptér
Hmotnosť
92 kg
Typ pásu
Motorový

Bežiaci pás TechnoGym MyRun - video


Bežiaci pás TechnoGym MyRun - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 5 rokov SAEC - bezpeèný nákup