Akumulátorová pumpa inSPORTline Gaberila s powerbankou a LED svetlom AKCIA
33,90 €
39,90 €
Produkty v porovnávači
Pohodlný a dobre ovládateľný cestný bicykel, kvalitné kotúčové brzdy, širšie WTB plášte. Perfektné jazdné vlastnosti na ceste aj v miernejšom teréne. viac
Veľkosť rámu:
Farba: marínova/čierna/lesk
Zvoľte variant produktu
Bicykle DHS, Devron, Kreativ, Kross, Alpina, Reactor, Galaxy, Capriolo a Coral sú z 80% zostavené a nastavené. Stačí iba nasadiť pedále, otočiť riadidlá, nastaviť brzdy a niektoré ďalšie komponenty podľa návodu a môžete vyraziť. Zastavte sa tiež na jednej z našich predajní v Bratislave, Trenčíne alebo Košiciach a na požiadanie Vám tu bicykel pripravíme 100% pripravený na jazdu. Na všetky bicykle zakúpené u nás môžete tiež využiť prvú garančnú prehliadku po najazdení 100 km zadarmo.
Na označené produkty (fitness trenažéry) Vám ponúkame nadštandardnú záruku až 10 rokov. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. 10 ročná záruka sa vzťahuje na rám stroja.
Tovar Vám doručíme úplne zadarmo
Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 14 dní, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.
Gravel bicykel Kross Esker 5.0 28" je alternatívou cestného bicykla, ktorá sa líši v niekoľkých významných detailoch. Vidlica je rozšírená, vďaka čomu je možné osadiť výrazne širšie plášte, a s bicyklom tak môžete bez obáv vyjsť mimo cesty. Rám je zároveň celkovo kratší než pri cestnom bicykli, čo umožňuje pohodlnejší posed.
Bicyklu nechýbajú ani kotúčové brzdy Shimano, ktoré pri „cesťákoch“ tiež nie sú zvykom. Gravel bike Kross Esker 5.0 je tak ideálnou voľbou pre milovníkov klasickej jazdy po ceste, ktorí však na svojich výletoch neodolajú vyjsť na poľnú cestu alebo do iného terénu.
Prevodový systém Shimano s 12 rýchlosťami zabezpečí hladké a plynulé preraďovanie v každej situácii. Veľmi nízka hmotnosť, širšie WTB plášte, odolný hliníkový rám či spoľahlivé kotúčové brzdy – to všetko robí z gravel bicykla Kross Esker 5.0 skvelú voľbu pre jazdu po ceste aj mimo nej.
Naše tipy - mohlo by Vás zaujímať:
Technický popis:
| rám | hliník |
| veľkosť rámu | XS (17") / S (18") / M (19") / L (20") / XL (21") |
| vidlica | karbón |
| stredové zloženie | Shimano RS501 |
| kľuky | Shimano GRX-RX610, 40T/165mm |
| prehadzovačka | Shimano GRX-RX822 |
| radenie | Shimano GRX-RX610 |
| počet prevodov | 12 |
| kazeta | Shimano DEORE M6100, 10-51T |
| reťaz | Shimano M6100 |
| brzdy | kotúčové Shimano GRX-RX410 (mechanické) 160/160 |
| plášte | WTB RIDDLER COMP 700x45C |
| predstavec | Aluminium 60mm/31,8/12° |
| riadidlá | Aluminium 380/31,8 |
| sedlovka | Aluminium 27,2X350mm |
| sedlo | SELLE ROYAL COMFORT GROOVE |
| ráfiky | DT SWISS R 500 |
| náboje | Shimano TC500 |
| hmotnosť | 11,3 kg |
Obrázky majú iba ilustračný charakter.
| Počet prevodov | 12 |
|---|---|
| Materiál rámu | Hliníkový |
| Veľkosť kolies | 28" |
| Brzdy | Kotúčové |
| Odpružená vidlica | nie |
| Typ radenia | pákové |
| Hmotnosť | 11.30 kg |
| Modelový rok | 2026 |